Team Pakier – Majewski w Saatchi & Saatchi Communications

Z początkiem kwietnia do S & S Communications dołączyli Wojtek Pakier – art director i Kamil Majewski – copywriter.

Kamil Majewski i Wojtek Pakier spotkali się 3 lata temu w DDB i od tamtej pory pracują razem. Poprzednio związani byli z Leo Burnett, gdzie obsługiwali markę Orange.

Przez dwa i pół roku w DDB pracowali głównie dla McDonald’s, potem dla Kompanii Piwowarskiej, dla marek Dębowe i Tyskie. W DDB zdobyli KTR ’07 za McDonald’s i KTR ’08 za Amnesty International. Kamil zdobył także nominację w polskiej edycji konkursu Young Creatives ’08.

Przed przyjściem do DDB Wojtek Pakier pracował w SODA Advertising. Obsługiwał Deutsche Bank (przez 3 lata) i dostał kilka nominacji do Kreatury. Prywatnie lubi typografię – wydawał czasopismo „Meble”, tomik Poezji Konkretnej z Agnieszką Słodownik, a także zrealizował streetartowy projekt „Herostrates” z Grupą Tworzywo.

Kamil Majewski ukończył prawo i dziennikarstwo, a w reklamie znalazł się dzięki konkursowi „Grasz o staż”. Wcześniej pracował w studiu filmowo-telewizyjnym SENS, gdzie realizował motoryzacyjne programy telewizyjne i kilka filmów dokumentalnych. W tym roku ma się ukazać jego debiut powieściowy pt. „Panta deus”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu