Kingston Technology Europe rozwija Program Partnerski – partnerzy zyskali dostęp do nowych interaktywnych narzędzi

przez | 06/05/2009

Kingston Technology Europe, spółka zależna Kingston Technology, niezależnego światowego lidera rynku produktów pamięciowych, rozwija swój Program Partnerski oddając do dyspozycji m.in. nowy serwis internetowy wraz z nowymi modułami szkoleniowymi Kingston Academy.

Przebudowany system umożliwia lepszą integrację biznesową partnerów, a nowe interaktywne narzędzia dostosowują się do stale rosnących potrzeb biznesowych partnerów w regionie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA). Bazując na dotychczasowych doświadczeniach i opiniach partnerów, stworzony został portal umożliwiający kontakt z przedstawicielami firmy Kingston oraz udostępniający wszystkie niezbędne informacje i materiały wspierające marketing i sprzedaż.  Aby w pełni skorzystać z nowego portalu oraz udostępnionych za jego pośrednictwem narzędzi i materiałów szkoleniowych Kingston Academy, dystrybutorzy i sprzedawcy powinni się zarejestrować na stronie internetowej Programu Partnerskiego Kingston Technology pod adresem: www.kingstonpartnerprogram.com

„Dynamiczny rozwój firmy Kingston na rynkach EMEA jest również zasługą stale rozwijające się sieci partnerów biznesowych”, powiedział Gill Taylor, Dyrektor Marketingu na Europę w Kingston Technology. „Naszym głównym celem było stworzenie interaktywnego portalu dla wszystkich partnerów. Ponieważ jesteśmy w 100 proc. skupieni na sprzedaży poprzez kanał dystrybutorów, zależy nam na ich jak najlepszym wsparciu. Rozwój naszych partnerów wprost przekłada się na naszą ekspansję rynkową. Przebudowany portal partnerski z pewnością umożliwi pełniejszą integrację i interakcję firmy Kingston ze wszystkimi partnerami biznesowymi.”

Kingston Academy jest internetowym systemem szkoleniowym, umożliwiającym partnerom firmy Kingston zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi na rynku pamięci oraz zdobywanie niezbędnej wiedzy i doświadczenia przydatnego w sprzedaży i wsparciu technicznym produktów pamięciowych. Od momentu uruchomienia w styczniu 2008 Kingston Academy przeszkoliła już ponad 5,5 tysiąca osób w jednym tylko module poświęconym pamięciom DRAM. Kingston Academy oferuje obecnie sześć modułów szkoleniowych – trzy poświęcone pamięciom DRAM i trzy poświęcone pamięciom Flash, przy czym każdy z modułów zajmuje się innym obszarem tych technologii.

„Kingston Technology jest firmą bardzo otwartą na współpracę z partnerami i przykładającą dużą wagę do jak najlepszej edukacji, tak aby nabywcy pamięci Kingston mogli uzyskać wyczerpującą informację na ich temat oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Nowy portal wspierający Program Partnerski, zintegrowany z Kingston Academy, udostępnia w jednym miejscu wszystkie niezbędne narzędzia, informacje oraz materiały szkoleniowe niezbędne w sprzedaży i marketingu produktów Kingston” – powiedział Patryk Abramski, Product Manager w ABC Data.