GARDENS Application Model oficjalnie certyfikowany w Unii Europejskiej

W ostatnim okresie pomyślnie zakończył się proces certyfikowania znakiem towarowym zastrzeżonym na terenie Unii Europejskiej systemu ERP GARDENS Application Model. Jego producent – poznańska firma IT.integro sp. z o.o. – przyznaje, że starania o taki certyfikat są żmudne jednak dają pewność, że logo oraz nazwa własna produktu będzie chroniona prawami autorskimi w zakresie określonym w certyfikacie.

Dzięki uzyskaniu wspólnotowego znaku towarowego na terenie całej Unii Europejskiej IT.integro jest obecnie jedyną organizacją uprawnioną do stosowania nazwy GARDENS Application Model lub GARDENS Eden w odniesieniu do produkcji i sprzedaży systemów ERP, usług związanych ze sprzedażą i wdrażaniem tego systemu, szkoleń, sprzedaży urządzeń komputerowych oraz rozwój, doradztwo w zakresie tego systemu, baz danych obsługujących system i wszelką działalnością służącą sprzedaży i uruchomieniu systemu Gardens u klientów lub innych podmiotów.

System Gardens może poszczycić się także wysokim stopniem innowacyjności, co zostało potwierdzone przez opinię o innowacyjności wydaną przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM.

Wszystkie te dokumenty są dowodem na to, że nasze rodzime systemy także mogą stanowić świetną ofertę dla przedsiębiorców nie tylko w naszym kraju, ale i na terenie całej Unii Europejskiej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu