Ekstremalna kamera dla motocyklisty

Wiosenna aura sprzyja motocyklowym szaleństwom. Fani off-roadowych zmagań wybierają leśne, zabłocone, grząskie drogi oraz bezdroża, które o tej porze roku są najlepszym terenem do zmagań dla osób, które poszukują czegoś więcej niż tylko prosty i suchy asfalt. Zarejestrowanie takich wyczynów wymaga wytrzymałego sprzęt, odpornego na uszkodzenia i nietypowe warunki. Firma Oregon Scientific proponuje miłośnikom jednośladów wodoodporną i wstrząsoodporną kamerę ATC2K,  która z łatwością może być zamontowana na  kask bądź kierownicę.

Zawrotna prędkość, adrenalina czy zaawansowane technologicznie maszyny to tylko kilka z wielu czynników, które przyciągają coraz większą rzeszę osób do trenowania sportów motorowych. Dzielenie się swoją pasja jednak, nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem otoczenia. Często wynika to z braku możliwości przedstawienia rzeczywistego obrazu oraz emocji towarzyszących prowadzeniu motoru. W odpowiedzi na te potrzeby Oregon Scientific wprowadził na rynek wodoodporną i wstrząsoodporną kamerę ATC2K, która umożliwia nakręcenie niezapomnianego filmu ( www.oregonscientific.com.pl).

Każdy amator sportów ekstremalnych, w tym również motorowych, dąży do perfekcji. Analiza swoich działań jest niezbędnym elementem na drodze do sukcesu. Warto więc posiadać filmy nakręcone z perspektywy kierowcy. Oregon Scientific ATC2K łatwo się montuje na kierownice motoru czy kask, ponieważ wszystkie niezbędne mocowania są w komplecie. Uchwyty i paski montażowe w różnych długościach są dostarczane wraz z kamerą. Wszystkie akcesoria montażowe dołączane są do sprzętu, co zapewnia wiele możliwości zapisu ekscytującej przygody.

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Kamera Oregon Scientific ATC2K waży zaledwie 250gramów (z bateriami) i umożliwia nagrywanie kolorowych filmów video w jednej z trzech rozdzielczości VGA (640 x 480), QVGA (320 x 240) i QQVGA (160 x 120) z prędkością 30 klatek na sekundę – nawet gdy pada deszcz. Kamera jest kompatybilna z PC i MAC i współpracuje z większością edytorów video. Wewnętrzna pamięć 32MB może być rozszerzona do 2 GB z kartą SD, co pozwala nakręcić od 3 do 5 godzin filmu (oczywiście czas nagrania zależy od rozmiaru karty i rozdzielczości filmu).

Proste zaprojektowanie przycisków umożliwia bardzo łatwą obsługę kamery Oregon Scientific  ATC2K. Na produkcie znajdują się tylko trzy przyciski (ON/OFF & Enter, Movie i Menu) Wystarczy włączyć kamerę, wcisnąć przycisk Movie i nagrać swój film.  Kable USB i Audio/Video dostarczane są w opakowaniu i mogą być błyskawicznie użyte do obejrzenia filmu na telewizorze lub w komputerze. Filmy w formacie AVI są kompatybilne z systemami operacyjnymi  WIN2000/XP oraz Apple Mac X 10.3/10.4. Kiedy masz kamerę ATC2K, można zapomnieć o ładowarkach i zasilaczach. Urządzenie zasilane jest 2 bateriami typu AA, które możesz wymienić w każdej chwili. Głównym dystrybutorem marki Oregon jest w Polsce jest firma Zibi S.A ( www.oregonscientific.com.pl).

Cena kamery Oregon Scintyfic ATC2K: 475 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu