BZ WBK Leasing zapewnia Ochronę Prawną

BZ WBK Leasing rozszerza swój pakiet ubezpieczeń. Od 20 kwietnia 2009 r. w ofercie firmy dostępna jest Ochrona Prawna – ubezpieczenie zapewniające kierowcom pomoc w dochodzeniu roszczeń z tytułu odszkodowań oraz zwrot związanych z tym kosztów.

Ochrona Prawna BZ WBK Leasing wyróżnia się rynku między innymi szerokim zakresem ubezpieczenia. Fachowa pomoc prawnika zapewniana w ramach ubezpieczenia jest bardzo istotna w kwestiach spornych, kiedy to zakład ubezpieczeń na ogół ma silniejszą pozycję – mówi Mariusz Włodarczyk, członek zarządu BZ WBK Leasing.

Program BZ WBK Leasing Ochrona Prawna jest realizowany na podstawie umowy generalnej zawartej z liderem rynku ubezpieczeń prawnych – Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Ubezpieczenie obejmuje ochronę prawną w uzyskaniu wypłaty odszkodowania, a ponadto w sprawach karnych i podatkowych oraz związanych z prawem jazdy i dowodem rejestracyjnym.  Klient może skorzystać z usług doświadczonych prawników współpracujących z Concordia Polska lub otrzymać zwrot kosztów wynagrodzenia adwokata, radcy prawnego i rzeczoznawcy wyceniającego szkodę. Zwrot kosztów dotyczy również samego postępowania (notarialnego, administracyjnego, sądowego). Ponadto z ubezpieczenia mogą zostać pokryte wydatki na ewentualne poręczenie majątkowe, podróże ubezpieczonego na rozprawy odbywające się za granicą czy koszty tłumaczeń wszystkich niezbędnych dokumentów.

Ubezpieczenie Ochrona Prawna w BZ WBK Leasing oferowane jest leasingobiorcom samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, motocykli i motorowerów, ciągników siodłowych, a także przyczep i naczep – zarówno nowych, jak i używanych. Ochrona dotyczy zdarzeń zaistniałych nie tylko na terenie Polski, lecz również za granicą.

Spółki Leasingowe BZ WBK (BZ WBK Leasing oraz BZ WBK Finanse & Leasing) są częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK. Głównymi produktami Spółek są leasing operacyjny oraz leasing finansowy, oferowane jako złotowe lub indeksowane do walut obcych.

Spółki Leasingowe BZ WBK jako firma uniwersalna oferują finansowanie szerokiej gamy środków trwałych. Firma specjalizuje się w finansowaniu środków transportu zarówno na rzecz firm  jak i klientów indywidualnych  Kluczowymi segmentami są również leasing  maszyn i urządzeń oraz leasing nieruchomości. W ramach oferty dla wybranych grup zawodowych spółka proponuje usługi dedykowane dla lekarzy i weterynarzy w formie leasingu lub pożyczki, jak również produkty w ramach których finansuje maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.

Spółki Leasingowe BZ WBK kładą duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi Klientami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu