Uniwersytet St. Gallen wchodzi na polski rynek – Swiss excellence in doing business

19 maja w ramach cyklu spotkań „Swissness in Poland” odbędzie się w Warszawie prezentacja Uniwersytetu St. Gallen, który zaliczany jest do najlepszych szkół biznesowych w Europie. Swoją obecność zapowiedzieli Ambasador Szwajcarii Bénédict de Cerjat oraz wice dyrektor Executive School Uniwersytetu St. Gallen Alexander Jungmeister.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Bristol o godzinie 18.00.

Prezentacja Uniwersytetu St. Gallen towarzyszy cyklowi szkoleń „Swiss Executive Training” organizowanych przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą, we współpracy ze Uniwersytetem St. Gallen. Szkolenia skierowane są do kadry menedżerskiej w polskich firmach. Ich celem jest zaprezentowanie polskiej publiczności szwajcarskiego podejścia do biznesu, które jest kluczem do sukcesu szwajcarskiej gospodarki, dzięki umiejętnemu wykorzystaniu przez firmy zdobyczy nauki.

Zaproszeni przez Izbę eksperci to zarówno wybitni wykładowcy uniwersyteccy (w najnowszym rankingu „Financial Times” program „Executive Education” w St. Gallen jest oceniany jako najlepszy w obszarze niemieckojęzycznym), jak i doradcy wielu międzynarodowych korporacji, m.in.: Coca Cola, IKEA, Allianz, ABB, Roland Berger Managment Consultants, Novartis.

Tematy i terminy szkoleń:

  • 5 maja 2009 – Finance for Non-Finance Managers
  • 19 maja 2009 – Strategy and Change Management in Turbulent Times
  • 9 październik 2009 – Leadership in Turbulent Times

Patronat medialny nad szkoleniami objął magazyn Forbes. Więcej informacji o szkoleniach oraz planowanym spotkaniu na stronie www.swisschamber.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu