Słodki Dzień Dziecka

  • by

Wawel SA, producent ulubionych przez dzieci słodyczy, oraz Fundacja „Wawel z Rodziną” myśli o wszystkich wychowankach Domów Dziecka w Polsce. Z okazji Dnia Dziecka firma już po raz kolejny przekaże dzieciom ponad 6 ton słodyczy oraz ufunduje wakacyjny wyjazd w góry. O tym, kto pojedzie zdecydują internauci, którzy do 31 maja br. mogą głosować na wybraną przez siebie placówkę.

Już po raz kolejny Wawel SA z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka organizuje akcję „Słodki Dzień Dziecka”. W tym roku współorganizatorem jest także Fundacja „Wawel z Rodziną” powołana przez producenta słodyczy w celu wspierania polskich rodzin, a także osób i instytucji, sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi. Do 1 czerwca 2009 r. do ponad 450 publicznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w całym kraju trafią słodkie upominki. W ramach akcji firma przekaże dzieciom ponad 6 ton słodyczy. Prawie 13-kilogramowe pakiety będą dostarczone przez przedstawicieli firmy do placówek.

Dodatkowo, na specjalnie uruchomionym serwisie na www.wawel.com.pl, dotyczącym akcji, przeprowadzone zostanie głosowanie. Internauci mogą oddawać głos na wybrany przez siebie Dom Dziecka z załączonej na stronie listy. 15 wychowanków z trzech placówek, które otrzymają największą liczbę głosów, wyjedzie na wakacje w góry. Każdy, kto odda swój głos otrzyma zwrotnie na swój e-mail kupon uprawniający do otrzymania filiżanki czekolady Wawel, do zrealizowania w jednym z 13 salonów firmowych Wawel na terenie całego kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu