RuckZuck – postaw na jakość i sprawdzony biznes

RuckZuck to jeden z największych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku europejskim. Sieć działa w oparciu o System Partnerski, do którego każdego roku przyłączają się kolejni przedsiębiorcy.

Przynależność do Systemu Partnerskiego opiera się na ścisłej i stałej współpracy pomiędzy dwoma niezależnymi podmiotami gospodarczymi, centralą RuckZuck i właścicielem placówki. Do sieci może przystąpić każdy przedsiębiorca, niezależnie od tego, czy posiada już doświadczenie w branży wykańczania wnętrz. Właściciele salonów korzystają z licencji, marki oraz know-how RuckZuck, otrzymują także bogaty pakiet startowy oraz możliwość uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez sieć, takich jak szkolenia, akcje promocyjne itp. Dzięki przynależności do RuckZuck każda z firm korzysta z centralnych działań marketingowo-reklamowych, które promują ją na rynku lokalnym. Przedsiębiorcy należący do Systemu Partnerskiego mają szansę uczestniczyć w rozwoju jednej z najprężniej rozwijających się sieci handlowych, a także – dzięki własnym pomysłom – tworzyć nowe standardy jej działania.

W każdym salonie RuckZuck na klientów czeka ponad 140 wzorów podłóg laminowanych Classen i drewnianych Royal Floor, oraz powyżej 30 kolekcji skrzydeł drzwiowych produkowanych przez koncern Classen. Asortyment ten jest ciągle wzbogacany o nowe modele drzwi i wzory podłóg. Punkty handlowe oferują także pełen wybór akcesoriów wykończeniowych, takich jak listwy przypodłogowe czy ościeżnice.

Klienci salonów mogą liczyć także na fachowe doradztwo – konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, które pomogą w odnalezieniu odpowiednich produktów dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

RuckZuck to sieć salonów franczyzowych na terenie Niemiec, Polski, Ukrainy, Łotwy, Białorusi, Rumunii i Rosji. Obecnie działa już ponad 140 oddziałów sieci. Atrakcyjne zasady współpracy w ramach Systemu Partnerskiego oraz wysokiej jakości produkty cenionej w Europie marki Classen sprzyjają jej dynamicznemu rozwojowi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu