KTR dla Dyrektora Kreatywnego Netizens

Dominik Cymer, Dyrektor Kreatywny agencji interaktywnej Netizens został uhonorowany nagrodą KTR drugi rok z rzędu. W tegorocznym Konkursie Reklamy KTR otrzymał srebrną statuetkę w kategorii design za projekt FREE MAP for Young Travelers Fundacji Nowej Kultury Bęc Zmiana.

Mapa FREE MAP for Young Travelers była przygotowana z myślą o młodych turystach zagranicznych, tzw. „travellersach”. Prezentuje 103 miejsca wyselekcjonowane podczas konsultacji m.in. z właścicielami hosteli, studentami zagranicznymi mieszkającymi w Warszawie, młodymi mieszkańcami stolicy. Dominik Cymer jest autorem projektu graficznego mapy, odpowiada także za ilustracje, które stworzył we współpracy z Rafałem Szczepaniakiem. Teksty do warszawskiej mapy napisał Grzegorz Piątek.

W 2008 roku Dominik Cymer otrzymał brązowego KTR’a w kategorii ilustracja reklamowa za świąteczne stworki wychodzące z prezentu PLAY w kampanii „Na święta same cuda”. Ilustracja do kampanii została nagrodzona także Złotym Orłem.

Dominik Cymer zajmuje się projektowaniem graficznym, ilustracją oraz mediami interaktywnymi jako Dyrektor Kreatywny agencji Netizens. Działa w kolektywie BędzinBeat. Jego prace ukazały się w Przekroju, Newsweeku, Machinie, Gazecie Wyborczej, Grafii, Notatniku na 6 tygodni oraz Architekturze. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i jednej indywidualnej, m.in.: Dizajn! Dizaj! w BWA Bielsko-Biała, Alarm Warszawa! w InfoQultura w Warszawie, Alternatif Turistik w Galerii Kronika w Bytomiu.

Dominik Cymer odpowiadał za wysoki poziom kreacji agencji Netizens nagrodzonych w konkursach WebstarFestival, Golden Arrow i Złote Orły.

Nagrodzoną KTR’em mapę można ściągnąć ze strony www.use-it-warsaw.pl. Portfolio Dominika Cymera dostępne jest na www.dominikcymer.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu