Fondital Group z Agencją Pegasus Public Relations

Agencja Pegasus Public Relations będzie koordynować działania na rzecz firmy Fondital S.p.A., światowego lidera w branży termohydrauliki i pierwszego międzynarodowego producenta grzejników aluminiowych odlewanych ciśnieniowo. Agencja jest odpowiedzialna za PR produktowy, korporacyjny oraz media relations.

Fondital, pierwsza firma z grupy, powstała  w 1970 r. w Valle Sabbia (Brescia). Dzisiaj jest pierwszym producentem na świecie grzejników aluminiowych odlewanych ciśnieniowo, dekoracyjnych i łazienkowych. Liderem  w branży ogrzewania dzięki szerokiej gamie kotłów wiszących i stojących, a także grzejników gazowych. Od roku 2007 powiększono gamę produktów o grzejniki elektryczne oraz system energii alternatywnej tj. panele słoneczne i moduły fotowoltaiczne. Firma działa na rynku  z dwiema markami handlowymi: Fondital i Nova Florida, oferując najbardziej kompletną gamę produktów, która usatysfakcjonuje wymagania klientów. Proces projektowania i produkcji jest certyfikowany przez “DET NORSKE VERITAS”, w całkowitej zgodności z UNI EN ISO 9001. Ponieważ 90 proc. produkcji Fondital jest sprzedawane za granicą, wszystkie produkty są homologowane przez najważniejsze ośrodki certyfikujące w europie i na świecie. Potwierdzeniem wysokich standardów jakości jest zaświadczenie nadane przez TUV Rheinland Polska, który zajmuje się oceną świadczonych usług w przemyśle.

“Fondital zdobył strategiczną pozycję na rynku polskim i z biegiem lat zainwestował nie tylko w procesy przemysłowe, ale również w ciągłe badania skierowane na poprawienie charakterystyk technicznych i wydajności produktu w celu utrzymania go w zgodzie  z ewolucją instalacyjną. Jest w stanie zaoferować kompletny serwis, a także porady przed  i po sprzedażowe, co jest gwarancją odpowiedzialności firmy. Wybraliśmy Agencję Pegasus Public Relations ze względu na podobieństwo wyznawanych wartości, a także dlatego, że jest ona jedną z najbardziej doświadczonych na rynku public relations agencją, zajmującą się branżą budowlaną i wykończeniową”– powiedział Samuele Barbisoni, export manager Fondital.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu