Emerson Network Power wprowadza Liebert PSI-XR: gwarancja zasilania i niezawodna ochrona aplikacji IT

Nowy zasilacz UPS firmy Emerson Network Power przeznaczony jest do ochrony serwerów, stacji roboczych i sprzętu sieciowego w małych firmach i wyróżnia się wyjątkową elastycznością.

Zasilacz ten oferowany jest w obudowie typu rack oraz tower i umożliwia przedłużenie czasu podtrzymania pracy urządzeń dzięki opcji podłączenia zewnętrznych szafek akumulatorów.

Emerson Network Power, firma grupy Emerson (NYSE:EMR) i światowy lider w zapewnianiu ciągłość działania systemów biznesowych o krytycznym znaczeniu (Business-Critical Continuity) ogłosił wprowadzenie nowego modelu zasilaczy UPS: Liebert PSI XR.

Nowy UPS charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną typową dla technologii „line interactive”, na której jest oparty. Jest to szczególnie ważne w środowiskach IT, gdzie ze względu na wysokie zapotrzebowanie na energię istotna jest jej optymalne wykorzystanie. Dodatkowo, Liebert PSI XR, o współczynniku mocy wynoszącym 0,9, zapewnia wyższą moc przy tej samej ilości pobieranej energii.

Kolejną, interesującą właściwością Liebert PSI XR jest układ automatycznej regulacji napięcia (AVR), który kompensuje skoki napięcia i zapobiega nadmiernej eksploatacji akumulatorów przyczyniając się do wydłużenia czasu ich eksploatacji.

Elastyczność instalacji zasilacza Liebert PSI XR, oferowanego w konfiguracji pionowej i poziomej, zapewnia obracany o 90° wyświetlacz LED ułatwiający odczyty niezależnie od wybranego przez klienta typu obudowy.

Szeroki wybór portów komunikacyjnych: port szeregowy, USB, SNMP i styk bezpotencjałowy dopełnia funkcjonalności urządzenia i umożliwia różnorodne warianty instalacji. Do standardowego zasilacza dołączane jest dodatkowo oprogramowanie do automatycznego zamykania systemu operacyjnego zapewniające chroniące dane użytkownika.

Nowe urządzenie firmy Emerson Network Power – Liebert PSI XR, oferowane w modelach o mocy 1000, 1500, 2200 i 3000 VA zapewnia maksymalną elastyczność i wysoką dostępność chronionych systemów. Ponadto, Liebert PSI XR, charakteryzuje się nie tylko najdłuższym czasem podtrzymania akumulatorowego w swojej kategorii i możliwością wymiany akumulatora przez użytkownika w trakcie działania, umożliwia też znaczne przedłużenie czasu pracy wewnętrznych akumulatorów dzięki możliwości podłączenia zewnętrznych szafek akumulatorowych. Użytkownik może więc zainstalować do 6 szafek akumulatorów o wysokości 2U i zapewnić sobie dodatkowe 3 godziny czasu podtrzymania przy pełnym obciążeniu.

Standardowa gwarancja na zasilacz Liebert PSI XR wynosi 2 lata z możliwością przedłużenia o jeden rok.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu