Burger King wreszcie w Krakowie

Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli Whoppera w Krakowie: w Centrum Handlowym Zakopianka, przy ulicy Zakopiańskiej 62, otwarta została restauracja Burger King. Ta kultowa sieć barów szybkiej obsługi jest już obecna z 12 restauracjami w 9 miastach Polski.

Flagowy produkt Burger King, burger WHOPPER, wyróżnia się spośród innych tego typu produktów oferowanych na polskim rynku 2 cechami: sposobem przygotowania, czyli grillowaniem na ogniu oraz możliwością personalizowania składników, zgodnie z filozofią HAVE IT YOUR WAY. Podstawowymi składnikami WHOPPER’a są: grillowana na ogniu wołowina, dojrzałe pomidory, świeża sałata, majonez, keczup, cebula i plasterki marynowanego ogórka. Jednak każdy klient może dobierać inne składniki, według swoich upodobań smakowych  i dietetycznych. Można go zjeść w zestawie z napojem i frytkami (13,99 złotych) lub cieszyć się wyłącznie samym burgerem za 8,49 złotych.

Ponadto, oprócz burgerów z wołowiny, w ofercie Burger King znajdują się kanapki z kurczakiem (np. Crispy Chicken za 7,49 złotych), przekąski (np. krążki cebuli za 3,99 złotych) oraz sałatki (np. Big Garden za 8,19 zł) i desery (X-Cream Sundae za 4,99 złotych).

„Bardzo się cieszymy, że wreszcie udało nam się zawitać do Krakowa – mówi Daniel Kasper, Brand President marki Burger King. – Wiemy, że w tym mieście jest już całkiem spora grupa fanów naszego flagowego produktu, Whoppera. Mamy nadzieję, że w krótkim czasie dołączą do niej kolejni krakowianie, którzy polubią smak grillowanego na ogniu burgera ze 100%-owej wołowiny.”

WHOPPER powstał ponad 50 lat temu i szybko stał się kultowym burgerem na całym świecie. Również w Polsce ma dużą rzeszę swoich fanów, którzy doceniają świeży, przygotowany specjalnie na ich zamówienie produkt.

Marką Burger King w Polsce zarządza spółka AmRest. W ostatnich miesiącach otwartych zostało kilka nowych lokalizacji sieci Burger King: w Poznaniu, Legnicy i Krakowie. Wkrótce dołączą do nich następne w kolejnych miastach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu