Wspólna promocja Euronetu i Play na stacjach Lukoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Play na stacjach benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią w kasie stacji starter Play 5, 9, 30 lub doładowanie elektroniczne Play za min. 5 zł, otrzymają w prezencie upominek w postaci smyczy do telefonu. Promocja obejmuje doładowania z najnowszej oferty Play Fresh i trwa od 1 do 31 maja br.

Z promocji można skorzystać na każdej stacji benzynowej Lukoil w Polsce. Aby otrzymać gratisowy gadżet, wystarczy zakupić poprzez terminal Euronetu dowolne doładowanie konta Play dostępne na stacji. Promocja obejmuje zestawy startowe o nominałach 5, 9 i 30 zł oraz doładowania elektroniczne Play o nominałach 5, 10, 30, 50, 100 lub 150 zł. Po zakupie zasileń pre-paid, klienci otrzymają w prezencie smycz z logo Play. Upominki przekazywane będą przez kasjerów stacji Lukoil. Promocja trwa od 1 do 31 maja br. lub do wyczerpania promocyjnych gadżetów.

„Dzięki naszej współpracy z siecią Lukoil klienci stacji będą mieli okazję już po raz kolejny skorzystać z promocji doładowań kont pre-paid. Tym razem obowiązuje ona przez cały maj. Jak wiadomo, wiosenny okres szczególnie sprzyja weekendowym wyjazdom. Dlatego dla wszystkich osób – które w trakcie podróży wstąpią na stację Lukoil i przy okazji zasilą konto Play – przygotowaliśmy miłą niespodziankę w postaci przydatnej smyczy do telefonu” – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Euronet.

Promocyjne doładowania pochodzą z najnowszej oferty na kartę – Play Fresh, w której minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje 29 groszy, a SMS do wszystkich sieci – 9 groszy. Dodatkowo każde ze zrealizowanych na stacji Lukoil doladowań poprzez terminale Euronetu daje klientowi dodatkowe tysiące darmowych SMS-ów do wszystkich sieci.

Pełny regulamin konkursu oraz lista stacji objętych promocją dostępne są w siedzibie firmy Euronet. Informacje nt. promocji klienci znajdą także w materiałach reklamowych i informacyjnych związanych z promocją.

„O szczegółach promocji klienci stacji dowiedzą się m.in. dzięki plakatom, woblerom umieszczonym przy kasach oraz materiałom reklamowym przy dystrybutorach. Wierzymy, że wszystkie osoby odwiedzające stację dostrzegą fakt, iż w sieci stacji Lukoil mogą również zakupić zestaw startowy lub doładowanie Play, a dodatkowo otrzymać promocyjny gadżet” – dodaje Barbara Szewc.

Obecnie Euronet jest wiodącym dystrybutorem doładowań pre-paid w Polsce. Poprzez sieć swoich bankomatów i terminali POS przetwarza ponad 3 mln transakcji zasileń elektronicznych miesięcznie, osiągając tym samym 16% udział w rynku. Firma dysponuje siecią ponad 12 000 terminali POS w ponad 8 500 lokalizacjach. Znajdują się one m.in. w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Lukoil i Statoil, a także na terenie placówek handlowych sieci Tesco, Real oraz Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem” w Białymstoku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu