Warka. Miara prawdziwego piwa

Wszyscy wiedzą, że w piwie najważniejszy jest smak. Co decyduje o jego unikalności? W najnowszej kampanii reklamowej Warka zdradza tajemnicę smaku prawdziwego piwa. Już 1 maja br. w 38. miastach Polski będzie można znaleźć rozwiązanie zagadki niepowtarzalnego smaku Warki.

Złocista szyszka chmielowa tworząca się ze świeżo nalanego do szklanki piwa sugeruje rozwiązanie, które potwierdza hasło kampanii: To chmiel decyduje. O czym? To jasne – o goryczce, która w opinii wszystkich miłośników złotego trunku jest miarą prawdziwego piwa. To goryczka jest powodem, dla którego piwo Warka podbija gusta Polaków.

W pierwszej odsłonie kampanii wizerunkowej sekret wyjątkowego smaku Warki ujawniony zostanie na billbordach i siatkach wielkoformatowych. Już wkrótce chmielowa opowieść pojawi się również w telewizji. Nowy spot, emitowany we wszystkich głównych stacjach telewizyjnych, będzie pierwszym z dwóch filmów reklamowych budujących w 2009 roku piwną wiarygodność Warki.

Kampanii towarzyszy akcja promocyjna. W sklepach detalu nowoczesnego i tradycyjnego znaleźć można wyjątkowe zestawy piwne. Eleganckie kartonowe opakowania kryją szklankę, unikatowy otwieracz i wyjątkową, metalową podkładkę. To obowiązkowy zakup dla każdego prawdziwego miłośnika piwa.

Kreacja: agencja reklamowa Just
Zakup mediów: dom mediowy Media Concept

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu