Stare, dobre przeboje PRL-u w jednym kanale – klimat PRL w OPEN.FM

Od dziś w OPEN.FM dostępny dla słuchaczy jest nowy kanał – 333 Popkultowe Utwory PRL. Już w pamiętne 1-majowe święto Polacy mogą cofnąć się w przeszłość i poczuć jak to było wtedy – słuchając muzyki z czasów wiecznych kolejek, filmów Barei i narodowych pochodów.

Nowy kanał oferuje najmodniejsze przeboje słuchane przez Polaków w czasach Polski Ludowej. Włączając 333 Popkultowe Utwory posłuchać można twórczości artystów zarówno polskich jak i zagranicznych. Śpiewają  więc m.in.: Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Alibabki. Z zagranicznych utworów słuchacze mogą przypomnieć sobie m.in. utwory Papa Dance i supermodnego w latach 80-tych duetu Modern Talking.

Wraz z 333 Popkultowymi Utworami PRL OPEN.FM to już 50 kanałów z różnorodną muzyką. Jest to kolejna w ostatnim czasie propozycja dla słuchaczy będąca następnym krokiem intensywnego rozwoju radia. Niecałe dwa tygodnie temu OPEN.FM poszerzyło swoją ofertę o 4 kanały: Lejdis (dla pań), Feel de Groove, WEF (Warsaw Electronic Festival) i Odgłosy Natury. W najbliższej przyszłości czekają słuchaczy dalsze aktualnie przygotowywane propozycje muzyczne.

Strona internetowa radia: www.open.fm

Ważne informacje o radiu internetowym: http://open.fm/konkrety

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu