SGI Baltis z certyfikatem „Przejrzysta Firma”

SGI Baltis – szczeciński deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i obiektów użyteczności publicznej otrzymał certyfikat „Przejrzysta Firma”.

Certyfikat nadawany jest przez światowej renomy wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland za rzetelną publikację danych finansowych firmy. Otrzymanie tego wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej przedsiębiorstwa. „Tytuł ten jest kolejnym potwierdzeniem naszej rzetelności nie tylko w kwestii jakości naszych inwestycji, ale i w sferze finansowej, tak istotnej przy działalności deweloperskiej” – powiedział Grzegorz Kawecki – wiceprezes zarządu SGI Baltis.

SGI Baltis jest firmą deweloperską, która poza budownictwem mieszkaniowym realizuje też obiekty biurowe i handlowo-usługowe. Swoje inwestycje prowadzi m.in. w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Słupsku i Międzyzdrojach. Należy do Grupy Kapitałowej Baltis Investment S.A., której działalność sięga 1990 r. Poza SGI należy do niej także Invest Komfort – trójmiejski deweloper, twórca najwyższego w Polsce apartamentowca Sea Towers (40 pięter) zlokalizowanego w Gdyni oraz największy w kraju producent stolarki drzwiowej – Porta Drzwi. Wśród innych nagród zdobytych ostatnio przez SGI Baltis wymienić można następujące: Kryształowy Deweloper 2007 i 2008, Kryształowe Apartamenty 2007 i 2008, Bezpieczna Budowa 2008, Najlepszy Pracodawca 2008, Diament Forbesa 2009, Srebrne Wiertło 2009.

Dun&Bradstreet Poland to wiodąca wywiadownia gospodarcza już od ponad 160 lat dostarczająca usługi i wiedzę niezbędne do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych. Produkty i usługi D&B oparte są na największej na świecie bazie danych tego typu, zawierającej informacje o 146 milionach firm z całego świata.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu