Asseco BS sprzedało 210 tys. licencji oprogramowania dla MSP

210 tys. sprzedanych licencji oprogramowania marki Asseco WAPRO przeznaczonego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – takim wynikiem może pochwalić się Asseco Business Solutions. Programy marki Asseco WAPRO oferowane przez Asseco BS to jeden  z najpopularniejszych na rynku zestaw aplikacji dla małych i średnich firm, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace,  a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami.

Oprogramowanie Asseco Business Solutions dla sektora MSP oferowane pod marką Asseco WAPRO to kompleksowe rozwiązania informatyczne, które mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Nasza marka jest na rynku od 15 lat i fakt, że udało nam się osiągnąć taki wynik jest dla nas dowodem na to, że Klienci bardzo dobrze ocenili jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Bardzo uważnie obserwujemy zarówno zmiany zachodzące w sferze technologii, ale też badamy oczekiwania Klientów po to, by oferować jak najlepsze produkty. Wiemy, że wraz z rozwojem rynku rosną oczekiwania Użytkowników, dlatego nasza oferta jest cały czas wzbogacana i rozwijana. Od maja w sprzedaży pojawi się nowy produkt – system mobilny WF-Mag Mobile 2 dedykowany dla małych i średnich firm działających w oparciu o przedstawicieli handlowych – mówi Wojciech Frysztak, Wiceprezes Asseco Business Solutions.

Systemy marki Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Różnią się one między sobą liczbą modułów i zakresem funkcji. Najbardziej podstawowa linia to Asseco WAPRO START – zestaw prostych aplikacji dla małej firmy rozpoczynającej działalność. Razem z rozwojem przedsiębiorstwa i wzrostem potrzeb w sferze oprogramowania do zarządzania, firmy mogą migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ  o zaawansowanych możliwościach. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania zgodnego z ich potrzebami.

Oprogramowanie marki Asseco WAPRO posiada wsparcie w postaci serwisu, szkoleń oraz wdrożeń. Systemy i usługi dostępne są na terenie całego kraju poprzez sieć 500 Partnerów Handlowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu