Zarabiaj zapraszając na smava.pl

Tagi:

Smava nagradza swoich użytkowników za czynne poparcie nowej akcji promocyjno – reklamowej portalu.

Serwis smava.pl ogłosił rozpoczęcie akcji promocyjnej „Program Zaproszeń”, która rusza już 4 maja. Przedsięwzięcie skierowane jest do zarejestrowanych użytkowników portalu, którzy wyślą zaproszenie za pomocą systemu mailowego umieszczonego w serwisie smava.pl i zaproszą do rejestracji w serwisie smava.pl osoby spoza grona użytkowników serwisu.  Osoby, które dobrowolnie zdecydują się na podjęcie tych promocyjno – reklamowych działań i z sukcesem znajdą nowych użytkowników smava.pl, zostaną finansowo wynagrodzeni przez portal.

Zadaniem użytkownika serwisu jest tylko wysłanie, za pośrednictwem systemu mailowego dostępnego na  platformie smava.pl, zaproszenia do swoich znajomych, zachęcającego ich do rejestracji w portalu.

Smava za każdą zaproszoną osobę, która dokona rejestracji w serwisie i zawrze umowę pożyczki (zarówno jako pożyczkodawca lub pożyczkobiorca) nagradza uczestnika premią w wysokości 50 złotych.

Więcej szczegółów konkursu znajduje się w regulaminie akcji promocyjnej „Programu Zaproszeń” dostępnym na stronie internetowej portalu : www.smava.pl.