Wiosenny Mixer Warsaw Destination Alliance

przez | 30/04/2009

23 kwietnia 2009 roku odbyła się cykliczna impreza członków i sympatyków fundacji Warsaw Destination Alliance: WDA Spring Mixer. Tegoroczne wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z wydawcą przewodników In Your Pocket oraz Pałacem Kultury i Nauki. Spotkanie odbyło się na 30. piętrze PKiN.

Tegoroczny Spring Mixer był zarówno okazją do spotkania się członków i sympatyków WDA, jak i do zaprezentowania świeżo wyremontowanych obszarów Pałacu Kultury i Nauki oraz uczczenia pięćdziesiątego wydania magazynu Warsaw In Your Pocket.

Warsaw In Your Pocket to anglojęzyczny miesięcznik prezentujący Warszawę. Z okazji wydania pięćdziesiątego numeru magazynu wydawnictwo In Your Pocket ufundowało atrakcyjne upominki, które zostały rozlosowane wśród uczestników Mixera. Były to weekendowe pobyty w miastach, w których ukazuje się magazyn In Your Pocket. Dodatkowo wśród gości Warsaw Destination Alliance i IYP rozlosowane zostały duże wydruki panoram Warszawy wykonane i ufundowane przez fotografa Przemysława Zacharuka.

Wśród zaproszonych gości znalazła się m.in. Dyrektor Stołecznego Biura Promocji Katarzyna Ratajczyk. Podczas imprezy wydawca przewodników In Your Pocket Martin Kitson wręczył jej certyfikat upoważniający do bezpłatnych reklam Warszawy w wydawnictwach In Your Pocket.

Warsaw Destination Alliance reprezentuje coraz liczniejszą grupę przedsiębiorców i instytucji, którym zależy, by Warszawa rozwijała się i aby stawała się coraz atrakcyjniejszą destynacją. Cykliczne spotkania pozwalają podziękować ludziom zrzeszonym w WDA za ich wkład w rozwój Warszawy – powiedział Alex Kloszewski, Prezes Warsaw Destination Alliance.

Kolejna cykliczna impreza Warsaw Destination Alliance odbędzie się jesienią.