Trogid.pl – zamiast pracochłonnych tabelek w Excelu

Coraz więcej osób pracuje bez etatu, realizują projekty na zlecenie i są wynagradzani za ich wykonanie, bądź czas im poświęcony. Naprzeciw potrzebom takich właśnie freelancerów wyszedł MPlab tworząc internetową aplikację do zliczania czasu – Trogid.

Ktoś może powiedzieć, że aplikacji o takim bądź podobnym przeznaczeniu jest pełno w sieci…

Są i owszem, ale nie tak rozbudowane… W Trogidzie możliwe jest zakładanie klientów, tworzenie projektów i przypisywanie do nich osób odpowiedzialnych za ich realizację, a także, co najważniejsze zapisywanie czasu, jaki dana osoba spędziła nad konkretnym zadaniem. Aplikacja ta może być wykorzystywana zarówno przez osoby indywidualne, jak i przez pracodawców/zleceniodawców zatrudniających wykonawców konkretnych projektów, mają oni wtedy całościowy podgląd na każdy realizowany projekt, a także czas spędzony nad jego realizacją.  Trogid umożliwia również tworzenie raportów podsumowujących każdy projekt. Takie zestawienie osób, projektu i czasu może być potem podstawą do wystawienia faktury za realizację. Korzystać z aplikacji mogą właściciele konta jak i osoby przypisane do projektów, z tą różnicą, że ci drudzy mogą jedynie wpisywać swój przepracowany czas, podczas gdy pierwsi zarządzają wszystkimi projektami.

Aplikacja ta jest idealna m.in. dla prawników prowadzących kancelarie prawne, projektantów, architektów, grafików, każdego, kto rozlicza się z czasu spędzonego nad danym projektem. Dodatkową korzyścią jest fakt, iż jest to aplikacja internetowa, więc można z niej skorzystać z każdego komputera z dostępem do Internetu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu