Przejdź do treści

Stolbud Włoszczowa po VII Targach Grupy PSB

W dniach 23-24 kwietnia 2009 w Centrum Targowym w Kielcach odbyły się Targi Grupy PSB (Polskie Składy Budowlane). W targach uczestniczą kupcy i dostawcy Grupy PSB. Jednym z nich był producent stolarki okiennej i drzwiowej – Stolbud Włoszczowa S.A.

Uczestnictwo w targach przekłada się na konkretne zamówienia biznesowe. Jak mówi Dariusz Górski – dyrektor handlowy Stolbud Włoszczowa S.A. „Dużym zainteresowaniem cieszyły się skrzydła drzwiowe Finish. Odbiorcom podoba się harmonijne połączenie prostych form i stonowanej kolorystyki. Ponadto, dla klientów końcowych, znaczenie ma różnorodna możliwość przeszkleń, które umożliwiają wpuszczanie dużej ilości światła do pomieszczenia. Co więcej, okleina drzwi jest odporna na zarysowania. Te atuty, w połączeniu z niską ceną, wyjaśniają zainteresowanie odbiorców drzwiami Finish.”

Targi Grupy PSB odbyły się już po raz VII. Uczestniczyło w nich 171 wystawców i 215 firm kupieckich. Są imprezą typowo handlową zamkniętą dla publiczności. Targi tego typu wyłącznie dla określonej grupy kupców i stałych dostawców organizowane są w Europie Zachodniej i w USA od lat. Grupa PSB przenosi takie praktyki na grunt polski.