Płacili Kartą Kredytową Citibank i wygrali samochody MINI Cooper

Zapłacili Kartą Kredytową Citibank, porównali sześć ostatnich cyfr numeru karty z kodem autoryzacji na potwierdzeniu transakcji, trafili szczęśliwą „szóstkę”, potwierdzili wygraną w CitiPhone i wygrali samochody MINI Cooper. Trzech posiadaczy Karty Kredytowej Citibank otrzymało właśnie główną nagrodę w Wielkiej Loterii dla Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank. W konkursie szczęście uśmiechnęło się także do ponad 3 620 posiadaczy Kart Kredytowych Citibank, którzy otrzymali nagrody pieniężne na łączna kwotę ponad 170 tys zł.

Posiadaczem Karty Kredytowej Citibank jestem od dobrych 7 lat i od samego początku aktywnie biorę udział w organizowanych przez bank konkursach. Teraz kiedy odjeżdżam z Banku nowiutkim MINI, nie mogę się już doczekać następnej edycji konkursu, zaznaczył Renard Jamroży, jeden z trzech głównych laureatów Wielkiej Loterii dla Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank, Doskonale pamiętam te szczęśliwe zakupy, które zbliżyły mnie do głównej wygranej. Płaciłem za ubranka dla moich dzieci. Niech ktoś mi teraz powie, że posiadanie dzieci się nie opłaca, śmieje się Pan Jamrozy.

W „Wielkiej Loterii dla Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank” główne nagrody, samochody MINI Cooper, trafiły do trzech klientów Citi Handlowy. Kluczyki do samochodów laureaci odebrali z rąk Jolanty Ożdżeńskiej, Dyrektor Biura Rozwoju Biznesu Kart Kredytowych Citi Handlowy, która gratulując laureatom powiedziała: Karta Kredytowa Citibank to produkt wyjątkowy. To nie tylko wygodny środek płatniczy zapewniający wysokie bezpieczeństwo, ale także karta przywilejów i specjalnych nagród.

Wielka loteria dla Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank była kolejną już tego typu akcją zorganizowaną przez Citi Handlowy. W poprzednich konkursach posiadacze Kart Kredytowych Citibank walczyli m.in. o samochód Audit TT,  o bilety lotnicze czy zaproszenia na ekskluzywną imprezę motoryzacyjną Porsche Unlimited Experience. W Wielkiej Loterii dla Posiadaczy Kart Kredytowych mogli wziąć udział wszyscy klienci, którzy w okresie trwania konkursu dokonali Kartą Kredytową Citibank transakcji bezgotówkowej na sumę co najmniej 50 zł. Potem wystarczyło już tylko porównać numer na swojej Karcie Kredytowej Citibank z kodem autoryzacji na dowodzie transakcji. Liczba zgodnych cyfr decydowała o wygraniu jednej z nagród. Główni laureaci loterii trafili „szóstkę”, a potem jako pierwsi potwierdzili swój szczęśliwy traf z doradcą CitiPhone i dlatego też podczas finału promocji „Wielkiej loterii dla posiadaczy Kart Kredytowych Citibank” mogli się już pochwalić kluczykami do własnych samochodów MINI Cooper. Pozostali mieli tylko nieco mniej szczęścia.  3 621 posiadaczy Kart Kredytowych Citibank wygrało w loterii nagrody pieniężne. Wysokość nagrody zależała od liczby zgodnych cyfr numeru Karty Kredytowej z kodem autoryzacji na dowodzie transakcji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu