Passus jako Cisco Premier Certified Partner

Firma Passus uzyskała status Cisco Premier Certified Partner. Certyfikacja jest potwierdzeniem kompetencji, doświadczenia i potencjału niezbędnego do skutecznej realizacji dowolnej skali przedsięwzięć teleinformatycznych.

Status Premier Certified Partner pozwala działowi rozwiązań sieciowych firmy Passus poszerzyć zakres świadczonych usług. Obok planowania, monitoringu i poprawy wydajności sieci telekomunikacyjnych i komputerowych z wykorzystaniem rozwiązań takich firm jak Fluke Networks, AirMagnet, Opnet, firma oferuje klientom także usługi obejmujące budowę i wdrażanie sieci bezprzewodowych w oparciu o rozwiązania Cisco.

„Od wielu lat koncentrujemy się na rozwiązaniach bezprzewodowych dedykowanych do największych firm i instytucji. Dzięki partnerstwu z Cisco możemy oferować kompleksowe usługi teleinformatyczne, począwszy od analizy potrzeb i infrastruktury po wdrożenie i rozwój rozwiązania. Kompetencje wynikające ze specjalizacji oraz szerokość oferty wyróżniają nas na dynamicznie rozwijającym się w Polsce rynku sieci bezprzewodowych ” – mówi Michał Czernikow, dyrektor handlowy w Passus.

Rygorystyczne warunki partnerstwa Cisco Systems

Status Cisco Premier Certified Partner poświadcza wysokie kwalifikacje i możliwości firmy Passus w zakresie rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań sieciowych. Certyfikat jest także efektem wysokich kwalifikacji i możliwości firmy w zakresie rozwoju oraz wdrażania nowych rozwiązań sieciowych. Specjalizacja Cisco integruje podstawowe obszary technologii sieciowych: routing, switching, sieci bezprzewodowe i produkty związane z bezpieczeństwem. Przyznany certyfikat zwiększa także wiarygodność firmy wśród potencjalnych klientów.

Rozwiązanie Cisco w ofercie Passusa

W ramach partnerstwa z firmą Cisco, Passus wprowadził do oferty produkty z działki enterprise wireless, obejmującej kontrolery bezprzewodowych sieci LAN, punkty dostępu i urządzenia klienckie, czy też systemy do zarządzania siecią WLAN.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu