Trend Micro wprowadza nowe zabezpieczenie do systemu Mac OS X

W ramach zobowiązania dotyczącego dostarczania kompleksowych zabezpieczeń dla klientów indywidualnych firma Trend Micro poinformowała o wprowadzeniu nowego produktu, który pozwoli użytkownikom komputerów Macintosh bezpiecznie korzystać z Internetu za pomocą dowolnej przeglądarki, bez obaw klikać łącza w wiadomościach e-mail i komunikatorach oraz zapewni im ochronę przed przestępstwami internetowymi.

„Użytkownicy Internetu potrzebują ochrony online niezależnie od systemu operacyjnego” ― powiedziała Carol Carpenter, wiceprezes ds. marketingu rozwiązań dla klientów indywidualnych w firmie Trend Micro. „Naszym celem jest udostępnianie klientom indywidualnym zaawansowanych, łatwych w obsłudze zabezpieczeń, które pozwolą im bez obaw korzystać z Internetu, zarówno na komputerach Macintosh, jak i na sprzęcie z systemem Windows”.

Rozwiązanie Trend Smart Surfing for Mac zapewnia najlepszą ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem i zagrożeniami internetowymi

Niezależnie od używanego systemu operacyjnego klienci indywidualni potrzebują ochrony przed przestępstwami internetowymi i kradzieżą tożsamości. Oferowane przez firmę Trend Micro technologie zabezpieczające przed szkodliwym oprogramowaniem oraz zagrożeniami internetowymi zapewniają ochronę tożsamości użytkowników i ich danych osobowych podczas dokonywania zakupów i wykonywania operacji bankowych online oraz korzystania z Internetu. Technologie te blokują łącza zamieszczone w poczcie elektronicznej i w wiadomościach komunikatorów, które prowadzą do niebezpiecznych serwisów internetowych.

Rozwiązanie Trend Smart Surfing for Mac zapewnia ochronę przed oszustwami online, które mają na celu skłonić użytkowników do ujawnienia informacji poufnych. Zapobiega ono również nieświadomemu zainstalowaniu niebezpiecznego oprogramowania na komputerach Macintosh.

Funkcja kontroli rodzicielskiej pomaga rodzicom chronić swoje dzieci korzystające z Internetu

Dzieci korzystają obecnie z Internetu szczególnie intensywnie. Funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala rodzicom zablokować wybrane strony internetowe, a tym samym chronić dzieci przed kontaktem z nieodpowiednimi dla nich treściami, nie ograniczając jednocześnie swobody korzystania ze wszystkich innych możliwości oferowanych przez Internet.

Rozwiązanie Trend Smart Surfing for Mac jest łatwe do zainstalowania i obsługi

Oprogramowanie Trend Smart Surfing jest łatwe w obsłudze i można je szybko zainstalować. Cena obejmuje również bezpłatne, automatyczne instalowanie aktualizacji, dzięki czemu klienci będą chronieni również przed najnowszymi zagrożeniami.

Ceny i dostępność

Oprogramowanie Trend Smart Surfing for Mac można pobrać pod adresem http://us.trendmicro.com/us/products/personal/smartsurfing-mac/index.html. Jego cena wynosi 69,95 USD na użytkownika na rok. Obecnie firma Trend Micro oferuje użytkownikom również 30-dniową bezpłatną wersję próbną produktu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu