Nowość: system EURECA dostępny w leasingu EFL

przez | 29/04/2009

Controlling Systems dołącza do grona tych producentów oprogramowania, których systemy są dostępne nie tylko za gotówkę. Dzięki umowie partnerskiej z Europejskim Funduszem Leasingowym, zakup systemu EURECA będzie można teraz sfinansować także za pomocą leasingu.

Nowa forma zakupu naszego oprogramowania jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie narzędziami klasy Business Intelligence, pojawiające się wśród dużych i średnich przedsiębiorstw. Jednocześnie, trudna sytuacja rynkowa zmusza kierownictwa tych firm do poszukiwania takich instrumentów finansowych, które pozwolą im rozłożyć w czasie opłaty za zakup licencji na oprogramowanie – mówi Witold Kilijański, Prezes Zarządu Controlling Systems.

Dzięki umowie zawartej z Europejskim Funduszem Leasingowym, system EURECA produkowany przez Controlling Systems będzie dostępny w leasingu operacyjnym i finansowym. W obu przypadkach umowa leasingowa może trwać do 24 miesięcy.

Nawiązanie współpracy z Controlling Systems ma dla nas bardzo duże znaczenie. EURECA to system klasy Business Intelligence, a popularność takich rozwiązań stale rośnie – podkreśla Andrzej Krzemiński, Prezes Zarządu Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A.. Inwestycje w systemy wspomagające zarządzanie efektywnością firmy są bowiem w obecnych warunkach rynkowych szczególnie pożądane. Wierzymy, że dzięki przygotowanej przez nas ofercie finansowania, dostępność systemu EURECA dla polskich przedsiębiorstw dodatkowo się zwiększy a umowy na jego zakup będą zawierane mimo obecnego spowolnienia gospodarczego – dodaje Andrzej Krzemiński.