Nowe telefony w ofercie Electro World

Już na początku maja w ofercie Electro World pojawią się nowe telefony – Nokia E75, LG KM900 Arena oraz HTC Touch Diamond2. Od niedawna dostępny jest także model Nokia 5800 XpressMusic z dotykowym ekranem w cenie 1455 zł, a od 30 kwietnia do sprzedaży wchodzi Nokia 3110 za jedyne 299 zł.

Nokia E75 to biznesowy telefon z wyświetlaczem 2.4″, 16 mln kolorów i wysuwaną klawiaturą Qwerty. Posiada dedykowane klawisze poczty e-mail i kalendarza oraz wbudowany moduł A-GPS i aplikację Nokia Maps. Telefon ma wbudowany aparat 3,2Mpix z lampą błyskową LED, umożliwia też nagrywanie materiału wideo, MP3, MP4. Posiada także złącze AV 3,5 mm, Radio FM i internetowe, oprogramowanie Symbian w wersji 9.3. oraz Wi-Fi. W sieci Electro World telefon będzie dostępny po 4 maja w cenie 1899 zł.

LG KM900 Arena – to nowoczesny telefon multimedialny, w którym zastosowano intuicyjny, trójwymiarowy interfejs graficzny S-Class najnowszej generacji. Posiada 3” w pełni dotykowy ekran o bardzo wysokiej rozdzielczości WVGA, pozwalający oglądać filmy w formacie DivX oraz Xvid. W telefonie zastosowano technologie dźwięku przestrzennego Dolby Mobile. Aparat fotograficzny 5 Mpix z funkcją makro i wykrywaniem twarzy, stabilizatorem obrazu, samowyzwalaczem i funkcją Geotagging. Telefon nagrywa filmy z prędkością 30 kl./s. Posiada wbudowany moduł A-GPS oraz Wi-Fi. Telefon będzie dostępny w Electro World od 11 maja w cenie 1899 zł.

HTC Touch Diamond2 – posiada dotykowy ekran o przekątnej 3,2-cala i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli) co zapewnia perfekcyjny, ostry i kontrastowy obraz. Aparat 5 Mpix z  funkcją auto-focus pozwala robić doskonałej jakości zdjęcia i nagrania wideo. Dzięki rozbudowanemu interfejsowi TouchFLO 3D korzystanie z telefonu jest intuicyjne i wygodne, a pasek Zoom – umożliwia precyzyjne powiększanie fragmentów zdjęć, stron internetowych oraz wygodne korzystanie z map w Google Maps.  Telefon posiada także slot kart pamięci microSD (standard SD 2.0) i będzie dostępny w sieci Electro World od 11 maja w cenie ok. 2300 zł.

Electro World oferuje fachową pomoc przy wyborze produktów. Doskonale przeszkoleni pracownicy są fachowcami w swojej dziedzinie. Ich zadaniem jest profesjonalna pomoc klientom przy wyborze sprzętu elektronicznego. W sklepach Electro World znajduje się serwis komputerowy „PC Klinika”. W ramach usług dodatkowych, można zamówić transport towaru do domu a także skorzystać z programu „Happy Care” – dodatkowego ubezpieczenia, które uzupełnia ochronę jaką daje gwarancja producenta.

Sieć Electro World w Polsce to już 8 sklepów. Znajdują się one w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Opolu. Działa również sklep internetowy www.electroworld.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu