Deweloperka na www – Branża nieruchomości coraz lepiej prezentuje się w Internecie

W ubiegłym roku internauci negatywnie ocenili obecność deweloperów w Internecie. W tym roku branża nieruchomości pokazuje swoje dobre strony. Jednym z nowych, użytecznych i nowoczesnych serwisów WWW prezentujących ten sektor rynku, jest investkomfort.pl, zaprojektowany i rozwijany przez agencję Venti.

Serwis www.investkomfort.pl to próbka tego, w jaki sposób deweloperzy mogą wykorzystać potencjał Internetu, aby atrakcyjnie i praktycznie zaprezentować własną ofertę – mówi Sławomir Wilczyński, Senior Project Manager Venti, odpowiedzialny za przygotowanie witryny i współpracę agencji z Klientem. Na stronach Invest Komfort internauci zainteresowani kupnem mieszkania lub domu mogą w wygodny sposób przejrzeć plany budynków, zapoznać się z rozkładami wybranych lokali, obejrzeć zdjęcia i poznać szczegóły techniczne wystawionych na sprzedaż nieruchomości.

Serwis jest przejrzysty, przyjemny dla oka i skutecznie pełni funkcje wizerunkowo – sprzedażowe. Stanowi ponadto praktyczne narzędzie dla przedstawicieli firmy deweloperskiej, którzy (dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania treścią – CMS) mogą samodzielnie aktualizować moduł przedstawiający oferty mieszkań i domów, a także w prosty i wygodny sposób edytować poszczególne sekcje strony. Statystyki serwisu wskazują, że dzięki nowym funkcjonalnościom i szacie graficznej, internauci odwiedzający witrynę spędzają tu więcej czasu i chętniej przeglądają ofertę dewelopera.

Agencja interaktywna Venti współpracuje z firmą Invest Komfort od końca 2008 roku. Pracę nad serwisem www.investkomfort.pl powierzyliśmy Venti ze względu na doświadczenie agencji i jej portfolio, w którym jest wiele interesujących realizacji, oraz ze względu na elastyczne podejście do klienta – podkreśla Aleksandra Wodzińska z Invest Komfort.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu