„Dzwoń i pytaj” – 118 118 działa we wszystkich sieciach komórkowych

118 118 dobrze poinformowany numer jest dostępny we wszystkich sieciach komórkowych, czyli w Plusie, Orange, Play a teraz także w Erze.

Wyobraźmy sobie, że jesteśmy w Poznaniu i chcemy znaleźć bankomat Euronetu najbliżej centrum – potrzebujemy szybko informacji lub inna sytuacja – chcemy zarezerwować stolik na wieczór w tureckiej restauracji, bo właśnie taką kuchnię preferuje nasz partner lub partnerka. Są różne sytuacje, w których potrzebujemy wiele informacji i chcemy je szybko i łatwo znaleźć. Teraz pomoże nam w tym 118 118.

Jeśli szukamy odpowiedzi na najdziwniejsze pytania, np. wynik meczu czy wyniki totolotka, warto pamiętać dobrze poinformowany numer. Konsultanci podpowiedzą nam adres lub numer telefonu do firmy, gdzie „znaleźć najbliżej” np. stację benzynową, czy „jak dojechać” na kolację do francuskiej restauracji na obrzeżach miasta. Można również zapytać o repertuar kin czy rozkłady jazdy PKP. Koszt połączenia ze 118 118 wynosi 1,43 PLN netto (1,74 PLN brutto) za minutę.

Brawo dla żyraf i bałwanka!!!

118 118 promują dwie żyrafy i bałwanek, które odpowiadają poszczególnym cyfrom w numerze – jedynki to dwie żyrafy, a ósemka to bałwanek. Ikonki trochę namieszały, bo otrzymały nagrodę Kreatura 2009 w Ogólnopolskim Konkursie Reklamy. Reklamę (filmik, pt. „żyrafa, żyrafa, bałwanek” można zobaczyć na stronie: http://118118.pl/118118-i117p1.html lub na YouTube.

– Numer działa już we wszystkich sieciach komórkowych, planujemy wdrożenie go również w stacjonarnych. Cały czas rozwijamy usługę, dlatego już teraz dzwoniąc pod 118 118 dowiemy się, np. co jest grane w kinach, możemy także zapytać o rozkład jazdy PKP. Chcemy, żeby był to najlepiej poinformowany numer w Polsce, dlatego zachęcamy wszystkich do dzielenia się doświadczeniami związanymi z usługą. Wszystkie opinie i uwagi oraz datę i godzinę polaczenia można wysyłać na adres mailowy 118118@eniro.pl – mówi Beata Rozbiecka, Kierownik Produktu 118 118.

A na koniec…”gdy szukasz, gdy nie wiesz gdy brak Ci przesłanek”: żyrafa, żyrafa, bałwanek – żyrafa, żyrafa, bałwanek

www.118118.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu