Vobis dla dzieci małych i dużych

Każde dziecko to mistrz w zadawaniu pytań. Firma Vobis stworzyła ofertę kompleksowych rozwiązań, które pozwolą mu samodzielnie znaleźć na nie odpowiedzi. Przedstawia specjalnie przygotowane zestawy urządzeń cyfrowych, które bezpiecznie i samodzielnie wprowadzą nasze pociechy w multimedialny świat edukacji i zabawy.

W kontakcie z dzieckiem

Trudno sobie dziś wyobrazić, że jeszcze kilka lat temu posiadanie telefonu komórkowego przez dzieci było luksusem. Obecnie widok uczniów szkoły podstawowej z komórką w ręku nie robi na nikim wrażenia. Najmłodsi użytkownicy są – wbrew pozorom – najbardziej wymagający – będący jednocześnie: prekursorami najnowszych trendów, bacznymi obserwatorami rynkowej oferty i surowymi krytykami zarazem. Komórki pełnią nie tylko funkcje rozrywkowe. Pomagają rodzicom przede wszystkim w utrzymywaniu stałego kontaktu z pociechą, o czym świadczy np. popularność programu „Moja Pierwsza Komórka”. Rodzice najczęściej decydują się na zakup telefonów na kartę. Są one bowiem bardziej praktyczne i pozwalają na większą kontrolę wydatków związanych z ich użytkowaniem. Vobis dla dzieci proponuje modele LG KP100, Nokia 2680 Slajd, jak również bardziej zaawansowaną, muzyczną Nokię 5130.

Nauka nie musi być nudna

Dla wielu dzieci zabawy i gry komputerowe są jedną z atrakcyjniejszych form spędzania wolnego czasu. Od kilku lat komputery z powodzeniem są wykorzystywane w procesie edukacyjnym. Dzięki nim nauka może być ciekawa i przyjemna i nie musi kojarzyć się z wysiłkiem i nudą. Edukacyjne programy multimedialne oraz kursy umiejętnościowe są atrakcyjnym uzupełnieniem szkolnych zajęć. Prawdziwą skarbnicą wiedzy dla młodych ludzi jest również Internet, umożliwiający dostęp do informacji z każdej dziedziny nauki. Pozwala znaleźć odpowiedź na każde pytanie, nurtujące, ciekawe świata dzieci.

Komputer stacjonarny Vobis Digital VBA E2220 Master z dużym, panoramicznym monitorem,  multimedialną klawiaturą i obudową, może być wykorzystywany przez wszystkich członków rodziny. Jeśli jednak chcemy, aby nasza pociecha miała urządzenie, które zajmuje mniej miejsca, doskonałym rozwiązaniem będzie nowoczesny, lekki notebook Toshiba Satellite L350-15U, gwarantujący nie tylko dobrą zabawę podczas korzystania z gier, lecz również umożliwiający dostęp do bezpiecznej komunikacji ze światem, za pośrednictwem bezprzewodowego Internetu.

Jeśli nasze dziecko potrzebuje komputera, z którego będzie mogło korzystać w szkole podczas lekcji albo zabrać na spotkanie z przyjaciółmi, idealnym sprzętem będzie jeden z netbooków, dostępnych w sieci Vobis. Komputery te podbijają ostatnio serca użytkowników na całym świecie w tym też tych najmłodszych. Posiadają one nieduże rozmiary, a co za tym idzie, niewiele ważą. Jedną z najnowszych propozycji jest HP Mini 2140. Komputer o stosunkowo dużej pojemności dysku – 160 Gb i wbudowanej kamerze internetowej spełni potrzeby każdego ucznia i pozwoli zabrać go wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny młodemu użytkownikowi.

Zabawa z fotografią

Aparaty fotograficzne to kolejna grupa gadżetów, które cieszą się dużą popularnością wśród młodych ludzi. Wykorzystywane są głównie do dokumentacji chwil, spędzonych w gronie najbliższych – znajomych i rodziny. Z drugiej strony mogą też posłużyć jako narzędzie do pobudzania kreatywności i zmysłu artystycznego dzieci. Dodatkowo mogą pomóc pokazać świat najmłodszym pociechom. Robienie zdjęć to także świetna zabawa dla całej rodziny. W wiosennej ofercie Vobis dostępne są proste i przystosowane do potrzeb każdego młodego fotografa kompakty.

Oferta Vobis dla najmłodszych, urozmaicona jest też we wszelkiego rodzaju akcesoriami, ułatwiającymi nie tylko naukę, ale także umilającymi czas spędzany poza szkołą. Znajdziemy w niej odtwarzacze muzyczne, czy akcesoria komputerowe, które pozwolą młodemu człowiekowi na bezproblemowe wkroczenie w świat nowych technologii.

Więcej szczegółów na stronie www.vobis.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu