Smaczne i zdrowe lato z Nestlé

Już wkrótce ruszy kolejna, letnia edycja akcji Nestlé „Jedz smacznie i zdrowo”. W zeszłym roku kampania spotkała się z bardzo dużym odzewem konsumentów. Eksperci żywieniowi Nestlé odwiedzili 100 hipermarketów, w których 52 000 konsumentów otrzymało indywidualne menu, dostosowane do ich potrzeb i preferencji żywieniowych.

Tegoroczna, letnia edycja akcji „Jedz smacznie i zdrowo” odbędzie się w dniach 17-28 czerwca br. w wybranych sklepach sieci Carrefour. Działania wiosennej edycji kampanii będą obejmowały dystrybucję przez hostessy ulotek zawierających przykładowe jadłospisy 2000 kcal oraz 10 zasad zbilansowanej diety.

Ponadto, każdy konsument, który zakupi 3 produkty biorące udział w kampanii, otrzyma wyjątkowy prezent – Przewodnik po zbilansowanej diecie, zawierający 10 najważniejszych zasad żywieniowych, także dla niemowląt. Każdej regule dedykowany został osobny artykuł. Konsument znajdzie w nim nie tylko ogólny opis danego zagadnienia, ale i porady żywieniowe, które ułatwiają wdrożenie zasad zdrowego odżywiania w życie.

Produkty Nestlé, które biorą udział w akcji zostaną specjalnie wyeksponowane na półkach. Są to: zupy Jak u Mamy WINIARY, majonez Omega 3:6 WINIARY, Pomysł na…soczystego kurczaka WINIARY, Kostka do Smaku WINIARY, kawa NESCAFÉ Gold, batony LION, wafle PRINCESSA, produkty dla dzieci Nestlé NAN i Nestlé JUNIOR oraz GERBER, woda mineralna NAŁĘCZOWIANKA, płatki owsiane z owocami NESVITA oraz lody NESTLÉ.

Konsumentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat prawidłowego odżywiania zapraszamy także na stronę www.nestle.pl/wellness. Każda osoba, która odwiedzi portal Nestlé ma możliwość wygenerowania spersonalizowanej diety, dostosowanej do prowadzonego trybu życia.

Firma Nestlé zgodnie z przyjętą strategią Dbania o Zdrowie, Dobre Samopoczucie i Prawidłowe Odżywianie nie tylko oferuje zdrowe i odżywcze produkty, ale też edukuje Polaków, jak podejmować właściwe decyzje żywieniowe. Na wszystkich opakowaniach produktów firmy umieszczony jest KOMPAS ŻYWIENIOWY®, który zawiera dane o wartości odżywczej i energetycznej produktów, a co równie istotne – porady żywieniowe dotyczące zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu