Nowatorska promocja: Comarch CDN XL w leasingu 101%

Na drugi kwartał 2009 roku Comarch wraz z Europejskim Funduszem Leasingowym SA przygotował specjalną ofertę dotyczącą systemu Comarch CDN XL. Promocja „CDN Leasing za 101%” to okazja do skorzystania z leasingu jako alternatywnej formy finansowania na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Już od 30 kwietnia 2009 roku firmy zainteresowane inwestycją w system ERP mogą korzystać z promocji „CDN Leasing za 101%”. Ta specjalna oferta dodatkowo zwiększa dostępność Comarch CDN XL – najpopularniejszego systemu ERP w Polsce. Finansując leasingiem jego zakup lub rozbudowę, klienci zyskują możliwość rozłożenia płatności za CDN XL nawet na 24 miesiące. Mogą też szybko rozpocząć usprawnianie działalności swojej firmy – leasing oprogramowania oferowany przez EFL to bowiem błyskawiczny dostęp do nowoczesnych narzędzi IT, przy zachowaniu minimum formalności.

Leasing to jeden z najnowocześniejszych i coraz popularniejszych instrumentów finansowania inwestycji przedsiębiorstw sektora MSP w Polsce. Skutecznie ułatwia realizowanie potrzeb inwestycyjnych firm, także tych związanych z zakupem nowoczesnych technologii IT, które mają decydujący wpływ na sukces prowadzonego biznesu.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty „CDN Leasing za 101%” znaleźć można na stronach internetowych CDN Comarch oraz Europejskiego Funduszu Leasingowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu