NEXTDAY „montuje” okna

Pochodząca z Rybnika, obsługująca Klientów na terenie całej Polski, jak również w kilku krajach europejskich, Agencja reklamowa NEXTDAY, wygrała konkurs na długoterminową obsługę typu full service firmy EUROCOLOR.

Jest ona jednym z największych i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Dystruybuuje swe produkty na terenie całej kontynentalnej Europy. Jednocześnie, jest jedną z najlepiej zarządzanych firm w swojej branży.

Zadaniem agencji jest między innymi stworzenie strategii marketingowej i wdrożenie wszelkich działań, jakie z niej wynikną oraz zostaną przedstawione. Ponadto, usługa agencji polegać będzie na świadczeniu kompleksowych usług z zakresu marketingu, Public Relations, ATL oraz BTL.

Współpraca pomiędzy EUROCOLOR a NEXTDAY opiera się na przekazaniu wszelkich działań związanych z doradztwem marketingowo – promocyjnym rybnickiej agencji.

Tym samym, stanowi ona de facto zewnętrzny Dział Promocji i Reklamy firmy EUROCOLOR.

Obsługę Klienta prowadził będzie zespół pod kierownictwem Michała Czesuły, Dawida Pośpiecha i Przemysława Wojtasika – odpowiednio: Client Service Director, Account Manager i PR Specialist w agencji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu