Kolekcja „Top 10 Polskich Klubów w Europie” z Przeglądem Sportowym

We wtorek 28 kwietnia Przegląd Sportowy rozpoczyna kolekcję „Top 10 – Polskie Kluby w Europie”. Kolekcja TOP 10 to subiektywne zestawienie dziesięciu wielkich meczów polskich klubów w europejskich pucharach przygotowane przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

Pasjonaci futbolu znajdą w TOP 10 unikalne zdjęcia, wywiady, wspomnienia i ciekawostki związane z legendarnymi meczami: Górnika Zabrze z AS Romą, Widzewa Łódź z Juventusem Turyn czy Lecha Poznań z Barcelona i Olympique Marsylia. W kolejnych częściach kolekcji również o tym, jak potoczyły się kariery zawodników – wielkich mistrzów tamtych rozgrywek, a także wiele innych unikalnych materiałów.

Kolejne części kolekcji będą ukazywały się na rynku w każdy wtorek wraz z Przeglądem Sportowym do 30 czerwca. Patronami medialnymi kolekcji są Polskie Radio 1 i TVP Sport.

Kolekcja „Top 10 – Polskie Kluby w Europie” wsparta jest kampanią reklamową w telewizji, radiu i w internecie oraz w tytułach prasowych i serwisach internetowych Axel Springer Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu