G+J uruchomiło zupełnie nowy serwis National-Geographic.pl

Wydawnictwo G+J Polska uruchomiło nowy serwis www.national-geographic.pl. Jego istotnym elementem, oprócz materiałów z magazynów National Geographic Polska i Traveler, jest część społecznościowa.

National-Geographic.pl to serwis społecznościowy o tematyce podróżniczej i popularno-naukowej. Skierowany jest do czytelników magazynów National Geographic Polska i Traveler, a także do podróżników i miłośników podróżowania, fotografów i wszystkich osób głodnych wiedzy o świecie. Mocną stroną serwisu jest dział Foto, zawierający zdjęcia wykonane przez uznanych fotografów z całego świata oraz fotografie z magazynu National Geographic Polska. Na stronie głównej znajdą się najciekawsze i najnowsze informacje z poszczególnych sekcji serwisu.

– Polski serwis jest jednym z najbardziej rozbudowanych serwisów National Geographic realizowanych przez licencjobiorców tej marki na całym świecie – mówi Marcin Kozioł, Dyrektor Multimediów G+J Polska. – Żaden inny serwis NG nie angażuje użytkowników w tak szerokim zakresie, dając im szansę zaistnienia, pokazania siebie i swojej twórczości innym sympatykom idei przyświecających działalności Towarzystwa National Geographic.

Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna National Geographic Polska i Traveler, dodaje: – W tym roku polska redakcja National Geographic obchodzi 10-lecie swojego istnienia. Z tej okazji chcemy podarować naszym czytelnikom coś wyjątkowego – zupełnie nowy serwis. Cieszy mnie, że nowa strona www powstała właśnie teraz, kiedy obchodzimy tak ważny dla nas jubileusz. Zapraszamy wszystkich do kształtowania serwisu razem z nami, do wspólnego eksplorowania świata i dzielenia się swoimi przygodami poprzez nowoczesne narzędzie, jakim jest Internet. Liczymy na ciepłe przyjęcie oraz cenne uwagi i spostrzeżenia naszych użytkowników. Zapraszamy do elitarnej społeczności National Geographic.

W serwisie www.national-geographic.pl powstał Klub Prenumeratora, do którego dostęp mają wyłącznie prenumeratorzy po zalogowaniu się. Znajdą tu m.in. konkursy, rabaty w sklepie oraz zaproszenia na wystawy i imprezy organizowane przez National Geographic Polska. Na specjalnym panelu będą mogli sprawdzić, kiedy kończy się ich prenumerata oraz w jaki sposób ją przedłużyć. Integralną częścią serwisu jest sklep posiadający w swojej ofercie książki, albumy, filmy oraz akcesoria podróżnicze firmowane przez National Geographic.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu