DM BOŚ S.A. marką godną zaufania

przez | 28/04/2009

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska, lider na rynku kontraktów terminowych, został uznany w rankingu Gazety Finansowej za najbardziej godną zaufania markę finansową w Polsce w kategorii domy maklerskie.

O wynikach rankingu „25 najbardziej godnych zaufania marek finansowych w Polsce” w anonimowych ankietach decydowali doświadczeni analitycy ekonomiczni i gospodarczy, doradcy finansowi, ekonomiści i dziennikarze portali ekonomicznych oraz publicyści finansowi. Eksperci wyłonili najbardziej godne zaufania marki finansowe m.in. w takich kategoriach jak: banki, ubezpieczenia czy PTE/OFE.

„Wybór domu maklerskiego BOŚ jako najbardziej godnej zaufania marki finansowej w kategorii domy maklerskie jest dla nas dużym wyróżnieniem. Sukces jest tym większy, że mimo ogólnego spadku zaufania do instytucji finansowych, jaki obserwujemy w ostatnim czasie, DM BOŚ nadal cieszy się zaufaniem klientów i innych uczestników rynku, dla których pozostaje stabilnym i rzetelnym partnerem do współpracy”- powiedział Radosław Olszewski, Prezes Zarządu DM BOŚ S.A.

W ostatnim czasie DM BOŚ S.A. otrzymał wiele prestiżowych nagród. W 2009 r. został uhonorowany dwiema nagrodami Prezesa GPW – za największy udział w obrotach GPW na rynku kontraktów terminowych oraz za największą aktywność animatora na tym rynku. W październiku 2008 r. DM BOŚ S.A. został uznany przez inwestorów indywidualnych za najlepszy dom maklerski w Polsce (ranking „Forbes’a” na podstawie badań Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych).