Dla tych którzy chcą więcej

Wydawałoby się, że Internet jako nieograniczone źródło informacji na wszelkie możliwe tematy, niczym nie może już zaskoczyć swoich użytkowników.

A jednak. W kwietniu 2009 roku światło dzienne ujrzy nowy lifestyle’owy portal na polskim rynku: miksuj.pl.

Swoją przestrzeń w sieci wypełni ciekawostkami związanymi z profesjonalnym barmaństwem: flair, speed-flair, working flair, wywiady ze zwycięzcami, sylwetki, opinie, nowe trendy, przepisy, filmy, zdjęcia, prezentacje; informacjami na temat niebanalnych lokali w całej Polsce: opisy, zdjęcia, menu, godziny otwarcia, najnowsze i najświeższe informacje z imprez i wydarzeń; mnóstwem darmowej muzyki, sety dj’skie, relacje z imprez, video, zdjęcia, wywiady, opinie.

Osoby korzystające z portalu nie tylko będą mogły się dowiedzieć gdzie odbywa się ciekawa impreza i jacy artyści będą umilać wieczór w danym lokalu, przy dobrym drinku ale również  będą mogły zbierać punkty za swoją aktywność, którą my nagradzamy!

Cały portal utrzymany jest w konwencji WEB 2.0 (nowoczesny portal społecznościowy), umożliwiający korzystającym osobom dopasowywanie strony do własnych potrzeb. Dodawanie contentu, tworzenie własnych playlist video i muzyki, zakładanie blogów, wypowiadanie się na forum, subskrybcji rss, dodawanie do „Ulubionych” konkretnych drinków, lokali i muzyki, dzielenie się tymi informacjami z innymi użytkownikami i polecanie znajomym.

Podsumowując naszym celem jest zjednoczenie społeczności wokół nowoczesnego stylu życia, najlepszych marek, profesjonalnego barmaństwa, dobrych lokali i ciekawej muzyki.

Miksuj.pl – nowa marka, nowe idee, nowoczesne technologie

www.miksuj.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu