Aż 40 nowych miejsc pracy – rusza kolejna edycja Programu Kariera!

przez | 28/04/2009

Z początkiem kwietnia 2009 po raz kolejny ruszył konkurs – Program Kariera – praktyki dla najlepszych!, organizowany przez Polską Radę Biznesu. To jedna z największych tego typu akcji w Polsce, której dodatkową zaletą jest możliwość uczestniczenia w warsztatach interaktywnych, z udziałem największych nazwisk polskiego biznesu. Na zwycięzców czeka do czterdziestu płatnych, 2-3 miesięcznych staży. Konkurs trwa do 31 maja br.

Dla najlepszych uczestników przewidziano 2-3 miesięczne, płatne (do 2000 zł brutto) staże w firmach członków Polskiej Rady Biznesu, m.in.: Grupa ITI, Kulczyk Holding, Grupa Bakalland, PGF S.A., Change Integrated, CEDC S.A., Deutsche Bank PBC, Spectra Holding, Kancelaria Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy, Kancelaria Adwokacka Małecki i Rychłowski, Kancelaria Radców Prawnych Zdanowicz i Wspólnicy, Kolaja&Partners, Promed S.A., WartaGlass Sp. z o.o., MAK Ubezpieczenia, East Management Sp. z o.o., Work Service S.A.

Zwycięzcy będą mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności w działach marketingowo – reklamowych, finansowych, prawnych i analitycznych. Dodatkowo, laureaci będą mieli możliwość wziąć udział w „biznes weekendzie”, podczas którego wysłuchają wykładów znanych i doświadczonych specjalistów z branż: prawnej, bankowej, spożywczej, reklamowej i in.

Aby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać wybrane zadanie, zamieszczone na www.prb.pl, w dziale „Program Kariera”.

Ostateczny termin nadsyłania prac wraz z aplikacją to 31 maja 2009r. Najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, po której, w połowie czerwca, zostaną wyłonieni zwycięzcy całego programu.

Strategicznym patronem medialnym akcji jest TVN CNBC i portal Onet.pl