MaxROY.com: nowe szkolenia, nowe możliwości

MaxROY.com sp. z o.o. wchodzi w kolejny etap szkoleń z marketingu w wyszukiwarkach. Do tej pory poznańska firma doradcza przeszkoliła 598 przedsiębiorców i osób prywatnych. Biorąc pod uwagę sugestie słuchaczy, firma poszerzyła ofertę szkoleniową o indywidualny audyt konta AdWords na specjalnych warunkach dla uczestników szkolenia.

Najbliższe szkolenia z Google AdWords zorganizowane zostaną w Szczecinie (14.05), Poznaniu (28.05), Krakowie (16 i 17.06) i Warszawie (23 i 24.06). MaxROY.com jest pierwszą firmą w Polsce, która realizuje intensywne szkolenia marketingowe z zakresu Google AdWords w ramach międzynarodowego programu AdWords Seminar Leader prowadzonego przez firmę Google.

Praktyczne szkolenia marketingowe organizowane przez MaxROY.com umożliwią poznanie platformy reklamowej Google AdWords, zwiększenie zwrotu z inwestycji w reklamę, poznanie metody optymalizacji kampanii reklamowych w wyszukiwarkach, skorzystanie w wiedzy praktyków marketingu w wyszukiwarkach, a także zdobycie dodatkowych umiejętności, które mogą być atutem na rynku pracy.

Szkolenia adresowane są zarówno do osób które dopiero zaczynają lub zamierzają zacząć swoją przygodę z marketingiem internetowym, jak i osób zaawansowanych. Koszt szkolenia na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym wynosi 490 zł, szkolenie na poziomie zaawansowanych wynosi 970 zł. W obu przypadkach każdy uczestnik szkolenia otrzyma dodatkowo kupon promocyjny Google Adwords o wartości 200 zł. Jeśli słuchacz zapisze się na szkolenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, otrzyma atrakcyjny rabat oraz 2 kupony Google AdWords o łącznej wartości 400 zł.

Najbliższe szkolenia dla osób początkujących i średniozaawansowanych odbędą się w Szczecinie, 14 maja, Poznaniu – 28 maja, Krakowie – 16 czerwca i Warszawie – 23 czerwca. Osoby zaawansowane mogą zapisać się na szkolenia w Krakowie – 17 czerwca lub Warszawie – 24 czerwca.

Nowością tej edycji szkoleń jest audyt konta Google AdWords. To usługa dodatkowa, uzupełniająca ofertę szkoleniową firmy MaxROY.com i odpowiadająca na oczekiwania uczestników, którym po szkoleniu brakuje indywidualnego podejścia do ich konta.

Pełną informację na temat szkoleń marketingowych realizowanych przez MaxROY.com można znaleźć na stronie www.sprawnymarketing.pl/szkolenia/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu