Wiielki Turniej Tenisowy w KFC

Trwa poszukiwanie Wii Mistrza w KFC. Blisko trzy miesiące trwać będą rozgrywki wielkiego turnieju „KFC MASTER WII – POLAND TOUR”,  w ramach którego rozegrane zostaną w 12 miastach, na terenie całej Polski, 24 turnieje tenisowe. Na zwycięzcę każdego z nich czeka atrakcyjna nagroda – iPod Shuffle.

Rozgrywki „KFC MASTER WII – POLAND TOUR” rozgrywane są przy użyciu konsoli nowej generacji – Nintendo Wii, uznanej obecnie za najbardziej rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie gier wideo. Zastosowany w konsoli bezprzewodowy pilot do gry reaguje na ruchy gracza w trzech wymiarach, zapewniając niespotykane dotąd możliwości interakcji, intuicyjny i naturalny styl gry. Wystarczy trzymając w ręku pilota wykonać ruch taki, jak przy zamachu rakietą tenisową, a zostanie on automatycznie „przeniesiony” do gry. Nie wymaga to żadnych dodatkowych umiejętności, skomplikowanej obsługi przycisków klawiatury. Gra jest przez to łatwiejsza, przyjemniejsza i umożliwia wspólną zabawę kilku osób równocześnie.

„Ten turniej to przede wszystkim wielka wspólna zabawa, myślę, że tym atrakcyjniejsza,  że dajemy naszym Gościom możliwość wypróbowania nowoczesnej technologii, jaka jest już dostępna w dziedzinie gier wideo.” – mówi Anna Bednarska, Brand Manager KFC. „Konsola Wii świetnie wpisuje się też w charakter naszej marki. Jej nazwę, zgodnie z zamierzeniem twórców, wymawia się jak angielskie „we”, co oznacza „my”. Chodziło o podkreślenie faktu, że ta technologia ma służyć temu by wspólnie móc oddawać się prawdziwej frajdzie, relaksowi, po prostu dobrze się bawić. Trudno wówczas nie powiedzieć, zgodnie z maksymą KFC – „Life tastes great!”.”

Rozgrywki eliminacyjne turnieju prowadzone są w systemie pucharowym,  na terenie wskazanych restauracji KFC, zawsze w godzinach  18.00 – 21.00. Szczegółowy harmonogram rozgrywek wraz z regulaminem dostępne są na stronie www.masterwii.kfc.pl.  Każdorazowo może w nich wziąć udział 8 osób lub 8 zespołów 2-osobowych, walcząc o przejście do kolejnych etapów turnieju. Rozgrywającym turniej asystuje ekipa animatorów „KFC Master Wii” poruszająca się po Polsce specjalnym, łatwo rozpoznawalny samochodem turniejowym.  Wyniki turnieju „KFC MASTER WII – POLAND TOUR” można na bieżąco śledzić na stronie www.masterwii.kfc.pl, gdzie zamieszczane są także foto relacje z rozgrywek z każdego z turniejowych miast. Strona przygotowana została przez agencję Genero.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu