KOMFORT pączkuje na wiosnę – w najbliższy weekend otwiera trzy nowe sklepy

Sieć KOMFORT, lider rynku pokryć podłogowych, 25 kwietnia 2009, otworzy trzy nowe sklepy.  W ten sposób firma zrealizuje plan uruchomienia pięciu nowych lokalizacji przewidzianych na kwiecień. Do końca roku KOMFORT planuje otworzyć jeszcze 10 salonów franczyzowych oraz około 15 sklepów własnych. Łącznie sieć liczy już 131 sklepów.

Strategia rozwoju sieci KOMFORT zakłada oferowanie klientom wysokiej jakości pokryć podłogowych, zróżnicowanych cenowo i inspirowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. KOMFORT ze 131 sklepami, jest już obecny we wszystkich dużych miastach w Polsce. A od niedawna również w Czechach. Teraz otwiera kolejne sklepy w atrakcyjnych lokalizacjach w dużych miastach oraz dociera z największą kolekcją podłóg do mieszkańców mniejszych miejscowości.

Mijający miesiąc to czas silnej ekspansji sieci KOMFORT. Dotychczas uruchomiono 2 nowe salony sprzedaży. Do końca miesiąca ruszą kolejne trzy placówki.

Na początku kwietnia otwarty został sklep franczyzowy  w Tomaszowie Mazowieckim, przy ul. Farbiarskiej 4 oraz sklep własny w Rumii, mieszczący się w budynku siedziby i zarazem salonu firmowego spółki WEMA przy ul. Grunwaldzkiej 35.

Więcej KOMFORTU w Szczecinie

Kolejne 3 salony uruchomione zostaną już w najbliższą sobotę. Pierwszy z nich ruszy w Szczecinie (macierzyste miasto KOMFORTu ). Będzie to trzeci salon sieci KOMFORT w tym mieście. Zastąpi on, zamknięty pod koniec 2008 roku, sklep przy ulicy Struga. Nowy salon zostanie otwarty w Centrum Handlowym Gryf, zlokalizowanym  przy ul. Wiosennej 32, przy głównej trasie komunikacyjnej biegnącej od strony Gorzowa, Goleniowa, Stargardu Szczecińskiego do centrum miasta.

KOMFORT  w Krośnie

Od soboty również mieszkańcy Krosna będą mogli przekonać się o profesjonalizmie sieci KOMFORT. Otwarcie pierwszego sklepu sieci w tym mieście nastąpi o godzinie 10.00, przy ulicy Podkarpackiej 26. Sklep będzie miał powierzchnię 677 m2. Mieszkańcy Krosna będą mogli wybierać spośród 8 tysięcy produktów oferowanych w ciągłej sprzedaży i na zamówienie.

11 sklep franczyzowy w Mławie

Trzecie z planowanych na sobotę otwarć nastąpi w Mławie przy ulicy Piłsudskiego 39b. Sklep działać będzie we franczyzowej formule biznesowej. To już jedenasty franczyzowy salon sprzedaży sieci KOMFORT.

Firma Sklepy KOMFORT rozwija równoległą sieć franczyzową w miejscowościach liczących od 25 do 70 tysięcy mieszkańców, gdzie potencjał firmy oraz ścisła współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami pozwalają dostosować ofertę do potrzeb nowego rynku.

Do końca roku firma Sklepy KOMFORT planuje otworzyć kolejne 10 sklepów franczyzowych. – Na decyzję tą duży wpływ miał sukces dotychczas otwartych sklepów. Od początku współpracy, uważnie przyglądamy się, razem z naszymi partnerami, wynikom ich działalności. Po kilku miesiącach funkcjonowania sklepów, możemy ocenić, że efekty są dla nas satysfakcjonujące, salony te zarabiają na siebie. Optymizmem napawa też fakt, że z 11 partnerów, którzy działają  teraz w sieci, czterech jest zainteresowanych otwieraniem kolejnych placówek. Pozwala to sądzić, że formuła współpracy pod szyldem Komfort jest dla nich atrakcyjna – mówi Marcin Grzelak, dyrektor ds. franchisingu sieci KOMFORT.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu