Ciufcia promowana przez Staniforth PR

Angielskojęzyczna wersja (www.choochoogames.co.uk) innowacyjnego na polskim rynku, edukacyjnego portalu dla rodziców z dziećmi www.ciufcia.pl, jest promowana na zachodzie. Promocją i pełną obsługą PR serwisu, zajmuje się londyńska Agencja PR – Staniforth.

Londyńska Agencja PR Staniforth, dba o promocję polskiego portalu www.choochoogames.co.uk w Wielkiej Brytanii. Staniforth PR wygrała przetarg na obsługę pr`owa portalu, wyprzedzając dwie inne, brytyjskie agencje pr`owe. Siedziba agencji mieści się w Londynie i Manchesterze, gdzie również znajduje się biuro prasowe firmy.

Staniforth PR (www.staniforth.co.uk) należy do międzynarodowej grupy TBWA\ – jednej z najbardziej kreatywnych i efektywnych sieci na świecie. Agencja reprezentuje klientów krajowych i międzynarodowych, współpracując z wiodącymi firmami i markami (La Redoute, Marks & Spencer, Shell Global Solutions, the British Council, Norwich Union and Brother).

Zamysł, jak również zawartość serwisu www.ciufcia.pl spowodowały niezwykle pozytywny oddźwięk ze strony nie tylko polskich, ale i zagranicznych użytkowników. Szybko okazało się, że portal stał się hitem na zachodzie i jest pierwszym tego typu, polskim serwisem internetowym, zdobywającym serca użytkowników także poza granicami Polski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu