W dobrej formie z „M jak mama”

Do połowy nakładu majowego numeru „M jak mama”, wydawnictwo MURATOR S.A. dołączyło płytę „Fit mama – trenuj z nami”. Zawiera ona zestaw ćwiczeń przygotowany specjalnie dla Czytelniczek „M jak mama” przez instruktorkę fitness Katarzynę Sempolską, autorkę nowatorskiego programu dla kobiet w ciąży „Aktywne 9 miesięcy”. Na płycie znajdują się również opinie i porady ginekologa oraz położnej, ekspertów „M jak mama”, na temat bezpiecznej gimnastyki przyszłych mam.

Wydanie magazynu z płytą jest droższe od wydania bez dodatku o złotówkę i kosztuje 4,99 zł.

Majowy numer „M jak mama” jest promowany w prasie, radiu i internecie.

Ćwiczenia ułatwiające poród i łagodzące dolegliwości ciążowe, opracowane specjalnie dla „M jak mama”, obejmują rozgrzewkę, gimnastykę wzmacniającą, ćwiczenia na biodra oraz stretching. Na filmie ich wykonanie prezentuje instruktorka Katarzyna Sempolska. Film trwa 25 minut, oprócz ćwiczeń zawiera wywiady z ekspertami: ginekologiem, prof. Ewą Dmoch-Gajzlerską oraz położną Anną Durką.

Katarzyna Sempolska, pracownik Zakładu Fizjologii AWF Warszawa i Międzynarodowy Animator Sportu dla Wszystkich, jest autorką programu ćwiczeń dla przyszłych mam „Aktywne 9 miesięcy” oraz programu dla mam z małymi dziećmi – „Klub AKTYWNEJ mamy”.

Opracowany przez nią trening dla kobiet w ciąży jest bezpieczny, ponieważ został dostosowany do każdego trymestru ciąży. Jest przeznaczony dla aktywnych przyszłych mam, a także tych, które dopiero chcą rozpocząć ćwiczenia.

Promocja majowego wydania „M jak mama” obejmuje tytuły: „Sens”, „Zdrowie”, „Zbuduj dom”, „Murator” i „Super Express”. Spoty wyemituje stacja RMF FM, a w internecie reklamy pojawią się w portalu interia.pl oraz w serwisach MURATORA S.A.: poradnikzdrowie.pl, dlarodzinki.pl i dzieckozakupy.pl.

Autor kampanii – Dział Marketingu Pism Kobiecych MURATORA S.A., zaplanował również mailing do subskrybentów wybranych portali wydawnictwa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu