Sklep lazienki24.pl wzbogaca ofertę płytek klinkierowych

Z dniem 23.04.2009 specjalistyczny sklep internetowy lazienki24.pl poszerzył ofertę płytek klinkierowych. Oprócz kolekcji Cloud, Natura i Sophistic dostępne są teraz nowości Ceramiki Paradyż: kolekcja Aquarius i Semir (link).

Płytki klinkierowe cieszą się w sezonie wiosenno-letnim ogromnym zainteresowaniem klientów. Dlatego też specjalistyczny sklep internetowy lazienki24.pl postanowił poszerzyć oferowaną gamę tych produktów o nowe kolekcje: Aquarius i Semir, w dwóch wersjach kolorystycznych: Beige oraz Brown, znanej i cenionej Ceramiki Paradyż.

W ostatnich latach sprzedaż płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż w znacznym stopniu przewyższa sprzedaż klinkierów importowanych. Dzieje się tak dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i wysokiej jakości wykonania naszych rodzimych produktów, które zdecydowanie dystansują zagraniczną konkurencję- twierdzi Artur Gorzewski, właściciel.

Obydwie wprowadzane do sprzedaży kolekcje zawierają pełny program elewacyjny, schodowy i podłogowy dając możliwość całościowego wykończenia zewnętrznego budynków. Produkty dostępne w tych kolekcjach to: płytki bazowe, płytki elewacyjne, stopnice, a także stopnice z kapinosem, cokoły i parapety, które spełniają zarówno funkcje ochronne, jak i dekoracyjne budynku.

Nowością kolekcji Semir jest jej stylizacja na stare cegły. Zabiegi, dzięki którym efekt został osiągnięty, to strukturalna powierzchnia płytek, a także jej pokrycie w postaci różnokolorowych kropek. Nie sposób znaleźć w kolekcji identycznych płytek, co każdy dom nimi pokryty uczyni oryginalnym i niepowtarzalnym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu