Klub Innowatorów – inicjatywa Divante

Jeśli chcesz rozwinąć innowacyjną firmę, jesteś przedsiębiorcą, który widzi przyszłość we wdrażaniu nowatorskich pomysłów, managerem, którego interesują nowe strategie rozwoju firmy lub po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat kreatywności i innowacji, z pewnością zainteresuje Cię nowa inicjatywa firmy Divante.

Klub Innowatorów (www.klubinnowatorow.pl) to nowy blog tematyczny, na którym znajdziesz praktyczne porady, ciekawe artykuły, przydatne case’y, dyskusje, wywiady i informacje o wydarzeniach związanych z rozwijaniem kompetencji w zakresie zarządzania kreatywnością i innowacją.

Wiosna to czas uprzątania myśli. Przyglądamy się sobie, swojej firmie, zespołowi, z którym współpracujemy. Na wszystko patrzymy z nowej perspektywy. Czujemy powiew świeżości. Myślimy o rozwoju. Pojawiają się nowe możliwości, wyzwania, inspiracje, idee. Dla nas jedną z takich idei jest dzielenie się wiedzą na temat kreatywności i innowacji, inspirowanie ludzi do wymiany doświadczeń. Klub Innowatorów jest nie tylko reprezentacją naszych pasji i zainteresowań. To miejsce dyskusji dla wszystkich osób, dla których rozwijanie innowacyjnych przedsiębiorstw jest realną potrzebą, a nie jedynie zachcianką. – mówi Michał Semczyszyn, twórca bloga, Product Manager w Divante.

Blog to jedynie początek inicjatywy Klubu Innowatorów. Już wkrótce na blogu pojawią się informacje o planowanych spotkaniach, warsztatach i konferencjach, na których będzie można nabyć nowe umiejętności, spotkać ciekawych ludzi i wymienić się doświadczeniem.

Projekt działa pod patronatem Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacyjności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu