Uporządkowany świat dziecka – Doceniony przez rodziców

Rodzice maluchów docenili system pojemników HOME BOX do przechowywania zabawek. W konkursie Laur Konsumenta i Klienta nadali mu tytuł Odkrycie Roku 2009.

Pokój dziecka to miejsce, w którym porządek rzadko może zagościć. Dzieci często mają swój, niezrozumiały dla rodziców, sposób przechowywania wszędzie wokół swoich klocków, pluszaków, gier. Błyskawicznie i w tajemniczy sposób umieją one rozprzestrzeniać się po całym, przed chwilą sprzątniętym mieszkaniu, pokrywając grubą warstwą podłogę i większość mebli.

Planując pokój dziecka warto więc zdecydować się na rozwiązanie pozwalające w łatwy i prosty sposób zapanować nad ogromem ulubionych zabawek, jednocześnie dostarczając dziecku radości i tworząc ich własny, kolorowy świat.

Wraz z wiekiem dziecka warto umożliwić mu także samodzielne sprzątanie swoich zabawek, czyli nauczyć go właściwej dla jego wieku organizacji przestrzeni – łatwo dostępnej, czytelnej dla niego, pozwalającej mu samodzielnie pochować wszystkie zabawki i uzyskać (choćby tylko wizualny) efekt ładu i porządku. Dzięki temu dziecko uczy się samodzielności i porządku, jego pomoc staje się rzeczywiście przydatna, a mama ma w końcu więcej czasu dla siebie.

Najskuteczniejszym, sprawdzonym i przetestowanym na rodzicach rozwiązaniem „kwestii sprzątania zabawek” okazał się system pojemników lub pudeł. Na razie ludzkość nie wymyśliła nic lepszego. PLAST TEAM dopracował zaś szczegóły, projektując linię pojemników, dostosowaną idealnie do zróżnicowanych potrzeb młodego i dorosłego pokolenia – zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką. Pojemniki firmy PLAST TEAM pomogą rodzicom w szybkim sprzątnięciu zabawek w przypadku nagłej wizyty gości, przekroczenia ich masy krytycznej na podłodze, konieczności odkurzenia dywanu, lub na koniec dnia, przed snem.

Zamykana na klipsy pokrywa zabezpiecza zawartość przed niepożądanym wyciągnięciem, a także przed wysypaniem w przypadku przewrócenia pudła przez dziecko czy przy wkładaniu na wysoki pawlacz. Chroni też zabawki przed kurzem. Starsze dziecko może otworzyć i zamknąć pokrywę samodzielnie, zaś młodszemu możemy zostawić niezamknięte klipsy, jeżeli chcemy dać mu swobodny dostęp do jego zabawek.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu