Serwis MyZeglarze.pl wypływa na szerokie wody

130 tys. odsłon miesięcznie, prawie tysiąc wizyt każdego dnia. Tyle właśnie osób zagląda na stronę uruchomionego niedawno portalu informacyjno-społecznościowego MyZeglarze.pl – jednego z najpopularniejszych źródeł informacji dla wszystkich pasjonatów żeglarstwa.

Choć minął zaledwie miesiąc od startu MyZeglarze.pl, społeczność portalu liczy już prawie 400 użytkowników, którzy aktywnie uczestniczą w wirtualnym żeglarskim świecie – tworzą blogi i grupy, dodają imprezy, komentują news’y (jednym z pierwszych zarejestrowanych użytkowników serwisu jest Mateusz Kusznierewicz – aktualny Mistrz Świata w klasie Star i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich). W tej części serwisu panuje prawdziwa demokracja – możliwa tylko w Internecie. Każdy może  pochwalić się swoimi dokonaniami żeglarskimi, niezależnie od ich skali. Każdy też może mieć swój udział w redagowaniu serwisu, przesyłając informacje z każdej, nawet najmniejszej, mariny. Na stronie MyZeglarze.pl spotykają się bowiem żeglarze z całej Polski, niezależnie od tego, czy mają za sobą przepłynięcie wielu mil morskich, czy spędzają na łodzi tylko kilka weekendów w roku.

Serwis jest ciągle wzbogacany o nowe funkcjonalności. Pojawiły się już: dział video, newsletter, powiadomienia na maila. Kasper Orkisz, współwłaściciel serwisu, zapewnia: „Zespół MyZeglarze.pl nie spoczywa na laurach i już w najbliższym czasie szykuje dla użytkowników kilka kolejnych niespodzianek”.

Newsy serwisu MyZeglarze.pl to dawka informacji z Polski i świata, która stanowi 100 proc. dziennego zapotrzebowania na żeglarskie wydarzenia. Wtorkowe przedpołudnie społeczność portalu zaczyna od lektury cotygodniowego newslettera, czyli serwisu MyZeglarze.pl w pigułce. Dzięki niemu każdy, kto wypłynął w rejs lub po prostu nie miał czasu, by codziennie zaglądać na stronę MyZeglarze.pl, nie przeoczy najważniejszych i najciekawszych informacji. Dowie się z niego również, kto wkrótce zostanie wzięty w krzyżowy ogień pytań redaktorów serwisu – sobotnie wywiady uważane są za mocny punkt portalu i cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników.

Działania MyZeglarze.pl wychodzą również poza granice Internetu. W nadchodzącym sezonie żeglarskim serwis będzie patronował wielu wydarzeniom na wodzie w całej Polsce.

Zapraszamy na pokład!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu