Ostatni miesiąc gorącej promocji

Jeszcze do 15 maja będzie można wysyłać pieniądze za granicę bez żadnych opłat. Wtedy kończy się definitywnie wiosenna promocja LCC International – warto z niej skorzystać póki można!

Wiosną wszyscy odczuwamy przypływ radości i serdeczności dla drugiego człowieka. Polski oddział LCC International, poddając się temu nastrojowi, obniżył prowizję za świadczone przez nią usługi. Ostatnim dniom promocji towarzyszą gorące dni – taka jest też promocyjna oferta LCC International. W jej ramach można swobodnie wysyłać gotówkę za granicę za pośrednictwem nowoczesnych i bezpiecznych systemów informatycznych, jakimi dysponuje międzynarodowa sieć LCC. Wystarczy dokonać rejestracji przesyłając uwierzytelnioną kopię dowodu osobistego, złożyć dyspozycję i przelać dokładną kwotę przekazu – bez żadnych prowizji!

Ostatnie, kryzysowe miesiące pozwalają nam sądzić, że globalizacja finansowa kosztuje drogo wszystkich jej uczestników, jednak nie z pomocą LCC International. Prowizja za transfery wychodzące za granicę spadły do 0 zł – możesz wysyłać pieniądze zupełnie darmowo do ponad 90 krajów na pięciu kontynentach takich jak: obie Ameryki, Europa, Afryka oraz Azja. Być może to dobry moment, by zrobić komuś miły, wiosenno – letni prezent?

Bezpieczeństwo przesyłanych pieniędzy zapewniają sprawdzone, nowoczesne systemy komputerowe, na których opiera się zaufanie kilkudziesięciu tysięcy stałych klientów. W większości są to osoby długotrwale przebywające w podróży oraz firmy posyłające często pracowników w delegacje – terminowe i pewne dostawy gotówki mogą być w ich wypadku sprawą życia i śmierci. Realizacja dyspozycji przebiega w przypadku LCC International w ciągu nie więcej niż 24 godzin.

Idź za przykładem kilkudziesięciu tysięcy osób – jeżeli potrzebujesz przesłać pieniądze za granicę, wybierz LCC International. Szczególnie, że do 15 maja to nic nie kosztuje.

www.lccmt.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu