„Stolica meblarstwa” – nowe czasopismo poznańskiej hurtowni

Od kwietnia SKIVAK Custom Publishing wydaje czasopismo dla hurtowni materiałów i akcesoriów meblowych MB Interior. „Stolica meblarstwa” co dwa miesiące trafi bezpłatnie do wielkopolskich fabryk mebli, zakładów stolarskich, salonów i biur projektantów.

Najnowsze produkty i usługi w ofercie hurtowni, porady specjalistów, informacje branżowe, trendy w meblarstwie – te tematy wypełniają każdorazowo kilkanaście stron magazynu. „Stolica meblarstwa” ma być miejscem wymiany doświadczeń specjalistów, dostarczać czytelnikom praktycznych porad, tworzyć platformę kontaktu hurtowni z klientami.  W magazynie dużo miejsca będzie poświęcone organizowanym przez MB Interior cyklicznym spotkaniom ze specjalistami, drzwiom otwartym i prezentacjom dostawców.

„Stolica Meblarstwa” będzie opiniotwórczym przewodnikiem po branży meblarskiej. Sięgnie po niego automatycznie każdy kto poszukuje nowości, potrzebuje fachowej porady i ceni dobry styl. Cieszymy się, że spełniając oczekiwania czytelników określone choćby przez samą nazwę magazynu, przyczynimy się do realizacji celów sprzedażowych i wizerunkowych hurtowni – mówi Damian Nowak, dyrektor wydawniczy SKIVAK Custom Publishing.

SKIVAK Custom Publishing odpowiada za dobór i opracowanie treści, projekt graficzny, skład i druk magazynu. Kolejne wydania będą przygotowywane w oparciu o informacje dostarczone przez hurtownię, współpracę ze specjalistami branżowymi i dostawcami.

„Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie tego innowacyjnego narzędzia, bo doskonale wpisuje się w naszą strategię komunikacji. Klient przychodzi do nas nie tylko po produkty, MB Interior dostarcza mu potrzebnych informacji o nowych technologiach, trendach oraz specjalistycznych porad. O tym, że to właściwa droga promocji, przekonuje nas również rosnące zainteresowanie dostawców zaistnieniem w miesięczniku – mówi Joanna Ochman- Nowicka, dyrektor oddziału MB Interior.

Czasopismo wydawane jest w 5000 egzemplarzy . Znaczna część nakładu jest rozsyłana pocztą do właścicieli przedsiębiorstw produkcyjnych, fabryk mebli, zakładów stolarskich, salonów meblowych i projektantów. Aby otrzymać bezpłatnie pismo wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zamieszczony na stronie www.mbinterior.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu