Wszystko o rozwodach na Targach Rozwodowych

Już w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia, w Hotelu Qubus w Krakowie eksperci portalu e-Prawnik.pl będą bezpłatnie udzielać porad z zakresu prawa rozwodowego. Serwis jest współorganizatorem trzecich Targów Rozwodowych.

– Podczas Targów Rozwodowych eksperci portalu bezpłatnie będą odpowiadać na wszelkie pytania odwiedzających: z zakresu prawa rozwodowego (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku, itp.) – mówi Katarzyna Bienussa z e-Prawnik.pl. Każdy Odwiedzający będzie mógł porozmawiać indywidualnie z ekspertami serwisu. Przygotowano też ciekawą prelekcję z zakresu prawa rozwodowego. Do dyspozycji odwiedzających będą również wzory pozwów rozwodowych, pisane przez prawników.

Oprócz uzyskania porad prawnych, będzie można także porozmawiać z mediatorami i psychologami, którzy podpowiedzą, jak naprawić związek, a jak – w ostateczności – rozwieść się godnie. Obecni będą także prawnicy zajmujący się prawem kanonicznym,  przedstawiciele Centrum Badań DNA oraz przedstawiciele biur detektywistycznych – mówi Mariusz Trzebniak – główny organizator targów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu