Trening osobisty z One for One w Podkowie Leśnej

W kwietniu br. firma One for One – Trening personalny otworzyła nowe studio treningu w Podkowie Leśnej. Studia One for One oferują ćwiczenia jeden na jeden z osobistym trenerem w zamykanych dla Klienta studiach. Eleganckie studio w Podkowie przeznaczone jest dla osób, którzy cenią sobie jakość, komfort oraz indywidualną i kompleksową opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów osobistych. W studiu dostępne będą także zajęcia pilates, a także masaż, terapia manualna, rehabilitacja i fizykoterapia.

W kwietniu 2009 roku w Podkowie Leśnej uruchomione zostało nowe studio One for One – Trening personalny. Oferta studia kierowana jest dla osób, które chcą zadbać o sprawność fizyczną i sylwetkę pod fachowym okiem ekspertów w maksymalnie komfortowych warunkach. Zakres usług oferowanych przez nowe studio obejmuje trening kształtujący sylwetkę fitness, trening odchudzający, poprawiający sprawność, dla seniorów, zajęcia porehabilitacyjne, program pociążowy – fit mama, a także zajęcia indywidualne dla dzieci.

Zasadą, którą kierują się studia One for One jest kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Klienta. Wszyscy zatrudnieni w sieci trenerzy są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego, posiadają także kilkuletnie doświadczenie w zawodzie trenera osobistego. Wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń oraz pewność osiągnięcia założonych efektów. Dla zapewnienia maksimum komfortu zajęcia odbywają się w zamykanych dla Klienta studiach. Klient ćwiczy bez tłumu i gapiów.

Założyciele studia w Podkowie położyli duży nacisk na stworzenie eleganckiego i komfortowego otoczenia do ćwiczeń. Studio wyposażone zostało w nowoczesny sprzęt sportowy firmy TechnoGym przeznaczony specjalnie do treningu personalnego. Klienci mogą korzystać z barku i sauny. Studio otwarte jest siedem dni w tygodniu, także w dni wolne i święta. Treningi odbywają się od wczesnych godzin porannych do wieczora.

Klienci studia będą mogli wziąć także udział w zajęciach pilates. Uruchomiona zostanie grupa dla dorosłych, osób starszych, kobiet w ciąży, a także dzieci. W studiu w Podkowie swoje usługi będzie świadczyła także firma Fizjomed specjalizująca się w masażu, rehabilitacji, fizykoterapii i terapii manualnej.

Istnieje także możliwość skorzystania z usług trenerów personalnych One for One na treningach przeprowadzanych w domu Klienta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu